BAHIA MAR ALCANAR PLATJA

Categories: Masculí i Femení

INSCRIU-TE AL TORNEIG

Final Bahia Mar 1a Masculí

Octavos de final Cuartos de final Semifinal Final
Carlos Monfort Garcia- Artur Bel Aznar   
3 agosto, 2020
Carlos Monfort Garcia- Artur Bel Aznar
00:00
Bye
 
 
Bye
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Amado Clotet – Ferran Cid
 
 
Amado Clotet – Ferran Cid
  
Marcel Espanya Serret – Alex Lopez Chilleron 
6 agosto, 2020
Marcel Espanya Serret – Alex Lopez Chilleron
21:00
Alex Checa Llamosi – Agustín Hernández
 
 
Alex Checa Llamosi – Agustín Hernández
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Joel Climent – Alvaro Montiel
 
 
Joel Climent – Alvaro Montiel
 
Bye
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Carlos Calduch Cherta – Diego Polo
 
 
Carlos Calduch Cherta – Diego Polo
  
David Garcia – Albert Radua 
7 agosto, 2020
David Garcia – Albert Radua
19:00
Juanjo Parra – Javi Carbonell
 
 
Juanjo Parra – Javi Carbonell
  
Albert Garcia – Albert Roglan 
6 agosto, 2020
Albert Garcia – Albert Roglan
21:00
Cristian Monfort – Nacho Serena
 
 
Cristian Monfort – Nacho Serena
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Raimon Tolosà – Antonio Mata
 
 
Raimon Tolosà – Antonio Mata

Consolació Bahia Mar 1a Masculí

Final Bahia Mar 2a Masculí

Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5
Bye    
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Nico Aguiar – Marc Subirats
 
 
Nico Aguiar – Marc Subirats
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Jordi Domenech Morell – Miguel Castan
 
 
Jordi Domenech Morell – Miguel Castan
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Lluis Camino – Dan Reverte
 
 
Lluis Camino – Dan Reverte
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Carlos Cano – Sergi Torne
 
 
Carlos Cano – Sergi Torne
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Manolo Jimenez – Bruno Royo
 
 
Manolo Jimenez – Bruno Royo
  
Xavi Reverte- Sergi Jose 
3 agosto, 2020
Xavi Reverte- Sergi Jose
00:00
Bye
 
 
Bye
  
Jordi Sabate – Arnau Sabate 
3 agosto, 2020
Jordi Sabate – Arnau Sabate
18:00
Uxuri Guerrero – Txefe Guerrero
 
 
Uxuri Guerrero – Txefe Guerrero
  
Joaquin Valles – Amador Barbera 
3 agosto, 2020
Joaquin Valles – Amador Barbera
00:00
Bye
 
 
Bye
 
Bye
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Jordi Bernardo – Joaquim Rosales
 
 
Jordi Bernardo – Joaquim Rosales
  
Samuel Sanchez – Dani Perez 
3 agosto, 2020
Samuel Sanchez – Dani Perez
00:00
Bye
 
 
Bye
  
Iu Callarisa – Joan Querolt 
3 agosto, 2020
Iu Callarisa – Joan Querolt
21:00
Alex Moralejo – Enric Garriga
 
 
Alex Moralejo – Enric Garriga
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Edu Ortiz – Carlos Salcedo
 
 
Edu Ortiz – Carlos Salcedo
  
Toni Calafat – Josep Subirats 
3 agosto, 2020
Toni Calafat – Josep Subirats
21:00
Marcelo Castellino – Lluís Batalla
 
 
Marcelo Castellino – Lluís Batalla
  
VIctor Alegre – Amador Navarro 
3 agosto, 2020
VIctor Alegre – Amador Navarro
19:00
Pere Pau Gausachs – Manel Calduch
 
 
Pere Pau Gausachs – Manel Calduch
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Amado Clotet – Carlos Casarubio
 
 
Amado Clotet – Carlos Casarubio
  
Bye 
3 agosto, 2020
Bye
00:00
Josep Jovani – Xavi Calduch
 
 
Josep Jovani – Xavi Calduch

Consolació Bahia Mar 2a Masculí

Final Bahia Mar 3a Masculí

Consolació Bahia Mar 3a Masculí

Final Bahia Mar 1a Femení

Consolació Bahia Mar 1a Femení

Final Bahia Mar 2a Femení

Consolació Bahia Mar 2a Femení

Data Torneig
Del 20 al 26 d’abril
Localització
Bahia Mar – Alcanar Platja
Inscripció
20€