CÀMPING L’AMPOLLA &

BAMA BEACH CLUB

Categories: Masculí i Femení

INSCRIU-TE AL TORNEIG

Final Càmping l’Ampolla 1a Masculí

Winner

Artur Bel Aznar – Diego Polo Dugo

Quarts de final Semifinals Final
Raimon Tolosà – Antonio Mata  
13 junio, 2020
Raimon Tolosà – Antonio Mata
17:00
Agustín Hernández – Carlos Gilabert
Raimon Tolosà – Antonio Mata
13 junio, 2020
Raimon Tolosà – Antonio Mata
19:00
Marcel Espanya Serret – Alex Lopez Chilleron
Agustín Hernández – Carlos Gilabert
 Raimon Tolosà – Antonio Mata
Xavi Calduch Cherta – Carlos Calduch Cherta
14 junio, 2020
Raimon Tolosà – Antonio Mata
11:30
Artur Bel Aznar – Diego Polo Dugo
10 junio, 2020
Xavi Calduch Cherta – Carlos Calduch Cherta
21:00
Marcel Espanya Serret – Alex Lopez Chilleron
Marcel Espanya Serret – Alex Lopez Chilleron
 
Marcel Espanya Serret – Alex Lopez Chilleron
 
Iván Ródenas – Arnau Vidal
12 junio, 2020
Iván Ródenas – Arnau Vidal
19:00
Artur Bel Aznar – Diego Polo Dugo
Artur Bel Aznar – Diego Polo Dugo
13 junio, 2020
Artur Bel Aznar – Diego Polo Dugo
18:00
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
Artur Bel Aznar – Diego Polo Dugo
 Artur Bel Aznar – Diego Polo Dugo
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez 
12 junio, 2020
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
20:00
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
 
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol

Consolació Càmping l’Ampolla 1a Masculí

Winner

Agustín Hernández – Carlos Gilabert

Semifinals Final
Agustín Hernández – Carlos Gilabert 
13 junio, 2020
Agustín Hernández – Carlos Gilabert
20:00
Carlos Calduch Cherta – Carlos Albert Albesa
Agustín Hernández – Carlos Gilabert
14 junio, 2020
Agustín Hernández – Carlos Gilabert
12:00
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
Carlos Calduch Cherta – Carlos Albert Albesa
 
Iván Ródenas – Arnau Vidal
13 junio, 2020
Iván Ródenas – Arnau Vidal
21:00
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
 
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol

Final Càmping l’Ampolla 2a Masculí

Winner

Alex Moralejo – Toni Calafat

Dieciseisavos de final Octavos de final Cuartos de final Semifinal Final
Alex Moralejo – Toni Calafat    
8 junio, 2020
Alex Moralejo – Toni Calafat
18:00
Bye
Alex Moralejo – Toni Calafat
9 junio, 2020
Alex Moralejo – Toni Calafat
21:00
Sergi Gimeno – Ferran Cid
Bye
 Alex Moralejo – Toni Calafat
Quique Pedret – Conrad Ropals
11 junio, 2020
Alex Moralejo – Toni Calafat
18:00
Ramon Reverte – Enric Garriga
8 junio, 2020
Quique Pedret – Conrad Ropals
18:00
Sergi Gimeno – Ferran Cid
Sergi Gimeno – Ferran Cid
 
Sergi Gimeno – Ferran Cid
 Alex Moralejo – Toni Calafat
Ramon Reverte – Enric Garriga
13 junio, 2020
Alex Moralejo – Toni Calafat
20:00
Carlos Calleja Sansano – Alex Beltran Estrany
Ramon Reverte – Enric Garriga vs Bye
Ramon Reverte – Enric Garriga
8 junio, 2020
Ramon Reverte – Enric Garriga
18:00
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
Bye
 Ramon Reverte – Enric Garriga
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés 
8 junio, 2020
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
18:00
Bye
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
 
Bye
 Alex Moralejo – Toni Calafat
Alex Bernat – Bogdad ContantinAlex Moralejo – Toni Calafat vs Amado Clotet – Carlos Casarubio
8 junio, 2020
Alex Bernat – Bogdad Contantin
18:00
Bye
Alex Bernat – Bogdad Contantin
10 junio, 2020
Alex Bernat – Bogdad Contantin
20:00
Antonio Monteso – Josep Maria Pujol
Bye
 Antonio Monteso – Josep Maria Pujol
Antonio Monteso – Josep Maria Pujol
11 junio, 2020
Antonio Monteso – Josep Maria Pujol
19:00
Carlos Calleja Sansano – Alex Beltran Estrany
8 junio, 2020
Antonio Monteso – Josep Maria Pujol
18:00
Bye
Antonio Monteso – Josep Maria Pujol
 
Bye
 Carlos Calleja Sansano – Alex Beltran Estrany
Carlos Calleja Sansano – Alex Beltran Estrany 
8 junio, 2020
Carlos Calleja Sansano – Alex Beltran Estrany
18:00
Bye
Carlos Calleja Sansano – Alex Beltran Estrany
10 junio, 2020
Carlos Calleja Sansano – Alex Beltran Estrany
18:00
Alex Ema Hoole – Sergio Marquez
Bye
 Carlos Calleja Sansano – Alex Beltran Estrany
Alex Fernandez Fuertes – Sthepane Vacheresi 
9 junio, 2020
Alex Fernandez Fuertes – Sthepane Vacheresi
18:00
Alex Ema Hoole – Sergio Marquez
Alex Ema Hoole – Sergio Marquez
 
Alex Ema Hoole – Sergio Marquez
 
Pablo Diaz – Carlos Curto
8 junio, 2020
Pablo Diaz – Carlos Curto
20:00
Josep Rangel – Xavi Tomas
Josep Rangel – Xavi Tomas
9 junio, 2020
Josep Rangel – Xavi Tomas
21:00
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
Josep Rangel – Xavi Tomas
 Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
11 junio, 2020
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
20:00
Aleix Garcia – Josep Lorent
8 junio, 2020
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
18:00
Bye
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
 
Bye
 Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
Jofre Mulet – Joan Monteverde Redó
13 junio, 2020
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
11:30
Amado Clotet – Carlos Casarubio
8 junio, 2020
Jofre Mulet – Joan Monteverde Redó
18:00
Bye
Jofre Mulet – Joan Monteverde Redó
9 junio, 2020
Jofre Mulet – Joan Monteverde Redó
18:00
Aleix Garcia – Josep Lorent
Bye
 Aleix Garcia – Josep Lorent
Aleix Garcia – Josep Lorent 
8 junio, 2020
Aleix Garcia – Josep Lorent
18:00
Bye
Aleix Garcia – Josep Lorent
 
Bye
 Amado Clotet – Carlos Casarubio
Carlos Castaño Asuncion – Raul Dura 
8 junio, 2020
Carlos Castaño Asuncion – Raul Dura
18:00
Bye
Carlos Castaño Asuncion – Raul Dura
9 junio, 2020
Carlos Castaño Asuncion – Raul Dura
19:00
Pere Estorach – Aitor Ondozabal
Bye
 Pere Estorach – Aitor Ondozabal
Bye
11 junio, 2020
Pere Estorach – Aitor Ondozabal
20:00
Amado Clotet – Carlos Casarubio
8 junio, 2020
Bye
18:00
Pere Estorach – Aitor Ondozabal
Pere Estorach – Aitor Ondozabal
 
Pere Estorach – Aitor Ondozabal
 Amado Clotet – Carlos Casarubio
Amado Clotet – Carlos Casarubio 
8 junio, 2020
Amado Clotet – Carlos Casarubio
19:00
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Amado Clotet – Carlos Casarubio
9 junio, 2020
Amado Clotet – Carlos Casarubio
19:00
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
 Amado Clotet – Carlos Casarubio
Bye 
8 junio, 2020
Bye
18:00
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
 
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso

Consolació Càmping l’Ampolla 2a Masculí

Winner

Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué

Round 1 Round 2 Round 3
Quique Pedret – Conrad Ropals  
10 junio, 2020
Quique Pedret – Conrad Ropals
17:30
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
Quique Pedret – Conrad Ropals
13 junio, 2020
Quique Pedret – Conrad Ropals
10:30
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
 Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Pablo Diaz – Carlos Curto
13 junio, 2020
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
21:00
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
11 junio, 2020
Pablo Diaz – Carlos Curto
19:00
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
 
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
 
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
12 junio, 2020
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
21:00
Carlos Castaño Asuncion – Raul Dura
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
13 junio, 2020
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
15:30
Jofre Mulet – Joan Monteverde Redó
Carlos Castaño Asuncion – Raul Dura
 Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Jofre Mulet – Joan Monteverde Redó 
11 junio, 2020
Jofre Mulet – Joan Monteverde Redó
22:00
Alex Fernandez Fuertes – Sthepane Vacheresi
Jofre Mulet – Joan Monteverde Redó
 
Alex Fernandez Fuertes – Sthepane Vacheresi

Final Càmping l’Ampolla 3a Masculí

Winner

Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa

Octavos de final Cuartos de final Semifinal FInal
Gonzalo Julve – Alfonso Palacin Fumanal   
8 junio, 2020
Gonzalo Julve – Alfonso Palacin Fumanal
18:00
Bye
Gonzalo Julve – Alfonso Palacin Fumanal
11 junio, 2020
Gonzalo Julve – Alfonso Palacin Fumanal
21:00
Ferran Pallares Carreres – Ricard Ricalda
Bye
 Gonzalo Julve – Alfonso Palacin Fumanal
Ferran Pallares Carreres – Ricard Ricalda
12 junio, 2020
Gonzalo Julve – Alfonso Palacin Fumanal
19:00
Cristian Ferré – Danny Remon
10 junio, 2020
Ferran Pallares Carreres – Ricard Ricalda
21:00
Joan Colomines Capera – Marc Fibla
Ferran Pallares Carreres – Ricard Ricalda
 
Joan Colomines Capera – Marc Fibla
 Gonzalo Julve – Alfonso Palacin Fumanal
Eduard Prats – Paco Llagostera
14 junio, 2020
Gonzalo Julve – Alfonso Palacin Fumanal
09:00
Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa
8 junio, 2020
Eduard Prats – Paco Llagostera
21:00
Mikel Diaz – Daniel Casas
Eduard Prats – Paco Llagostera
Eduard Prats – Paco Llagostera vs Cristian Ferré – Danny Remon
Mikel Diaz – Daniel Casas
 Cristian Ferré – Danny Remon
Cristian Ferré – Danny Remon 
8 junio, 2020
Cristian Ferré – Danny Remon
22:00
Ruben Sanchez – Oscar Masdeu
Cristian Ferré – Danny Remon
 
Ruben Sanchez – Oscar Masdeu
 
Bye
8 junio, 2020
Bye
18:00
Xavi Garcia – Joaquim Bru
Xavi Garcia – Joaquim Bru
9 junio, 2020
Xavi Garcia – Joaquim Bru
20:00
Victor Arasa – Joan Garcia
Xavi Garcia – Joaquim Bru
 Victor Arasa – Joan Garcia
Llatzer Bru – Gerard Franch
12 junio, 2020
Victor Arasa – Joan Garcia
22:00
Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa
8 junio, 2020
Llatzer Bru – Gerard Franch
20:00
Victor Arasa – Joan Garcia
Victor Arasa – Joan Garcia
 
Victor Arasa – Joan Garcia
 Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa
Cesar Fernandez – Txema Tela 
8 junio, 2020
Cesar Fernandez – Txema Tela
19:00
Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa
Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa
9 junio, 2020
Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa
22:00
Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa
 Cristian Gisbert Saez – Ruben Arasa
Bye 
Bye vs Oscar Masdeu – Cristian Regolf
 
 
Oscar Masdeu – Cristian Regolf

Consolació Càmping l’Ampolla 3a Masculí

Winner

Jesus Navarro – Oriol Bertomeu

Cuartos de final Semifinal Final
Mikel Diaz – Daniel Casas  
Mikel Diaz – Daniel Casas vs Ruben Sanchez – Oscar Masdeu
Ruben Sanchez – Oscar Masdeu
12 junio, 2020
Ruben Sanchez – Oscar Masdeu
22:00
Llatzer Bru – Gerard Franch
Ruben Sanchez – Oscar Masdeu
 Ruben Sanchez – Oscar Masdeu
Llatzer Bru – Gerard Franch
14 junio, 2020
Ruben Sanchez – Oscar Masdeu
18:00
Jesus Navarro – Oriol Bertomeu
Llatzer Bru – Gerard Franch vs Xavi Garcia – Joaquim Bru
Llatzer Bru – Gerard Franch
 
Xavi Garcia – Joaquim Bru
 
Joan Colomines Capera – Marc Fibla
Joan Colomines Capera – Marc Fibla vs Cesar Fernandez – Txema Tela
Cesar Fernandez – Txema Tela
13 junio, 2020
Cesar Fernandez – Txema Tela
09:30
Jesus Navarro – Oriol Bertomeu
Cesar Fernandez – Txema Tela
 Jesus Navarro – Oriol Bertomeu
Bye 
Bye vs Jesus Navarro – Oriol Bertomeu
Jesus Navarro – Oriol Bertomeu
 
Jesus Navarro – Oriol Bertomeu

Final Càmping l’Ampolla 1a Femení

Winner

Ainara Pozuelo – Carlota Garcia

Round 1 Round 2 Round 3
Laura Guillen – Mireia Villalba  
13 junio, 2020
Laura Guillen – Mireia Villalba
17:00
Ainara Pozuelo – Carlota Garcia
Ainara Pozuelo – Carlota Garcia
13 junio, 2020
Ainara Pozuelo – Carlota Garcia
18:00
Ester Puntes – Tamara Garcia
Ainara Pozuelo – Carlota Garcia
 Ainara Pozuelo – Carlota Garcia
Ester Puntes – Tamara Garcia
14 junio, 2020
Ainara Pozuelo – Carlota Garcia
11:00
Anna Viñes – Joana GIl
12 junio, 2020
Ester Puntes – Tamara Garcia
20:00
Paula Stirb – Judith Chiconia
Ester Puntes – Tamara Garcia
 
Paula Stirb – Judith Chiconia
 
Marta Milan – Aina Tremosa
13 junio, 2020
Marta Milan – Aina Tremosa
11:00
Nerea Bayo – Julia Marti
Nerea Bayo – Julia Marti
13 junio, 2020
Nerea Bayo – Julia Marti
18:00
Anna Viñes – Joana GIl
Nerea Bayo – Julia Marti
 Anna Viñes – Joana GIl
Bye 
22 junio, 2020
Bye
10:47
Anna Viñes – Joana GIl
Anna Viñes – Joana GIl
 
Anna Viñes – Joana GIl

Consolació Càmping l’Ampolla 1a Femení

Winner

Marta Milan – Aina Tremosa

Semifinal Final
Laura Guillen – Mireia Villalba 
13 junio, 2020
Laura Guillen – Mireia Villalba
18:00
Paula Stirb – Judith Chiconia
Laura Guillen – Mireia Villalba
14 junio, 2020
Laura Guillen – Mireia Villalba
12:00
Marta Milan – Aina Tremosa
Paula Stirb – Judith Chiconia
 
Bye
13 junio, 2020
Bye
18:00
Marta Milan – Aina Tremosa
Marta Milan – Aina Tremosa
 
Marta Milan – Aina Tremosa

Final Càmping l’Ampolla 2a Femení

Winner

Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol

Cuartos de final Semifinal FInal
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro  
8 junio, 2020
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
18:00
Bye
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
10 junio, 2020
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
18:00
Laia Sancho – Maria Oliva
Bye
 Laia Sancho – Maria Oliva
Leticia Hunault Nicolau – Patricia Bonavida
14 junio, 2020
Laia Sancho – Maria Oliva
09:30
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
8 junio, 2020
Leticia Hunault Nicolau – Patricia Bonavida
22:00
Laia Sancho – Maria Oliva
Laia Sancho – Maria Oliva
 
Laia Sancho – Maria Oliva
 
Esther Bedmar Insa – Itziar Belles Casanova
11 junio, 2020
Esther Bedmar Insa – Itziar Belles Casanova
19:00
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
12 junio, 2020
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
18:00
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
 Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
Bye 
8 junio, 2020
Bye
18:00
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
 
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés

Consolació Càmping l’Ampolla 2a Femení

Winner

Esther Bedmar Insa – Itziar Belles Casanova

Semifinal FInal
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro 
12 junio, 2020
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
17:00
Leticia Hunault Nicolau – Patricia Bonavida
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
13 junio, 2020
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
16:00
Esther Bedmar Insa – Itziar Belles Casanova
Leticia Hunault Nicolau – Patricia Bonavida
 
Esther Bedmar Insa – Itziar Belles Casanova
12 junio, 2020
Esther Bedmar Insa – Itziar Belles Casanova
19:00
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
Esther Bedmar Insa – Itziar Belles Casanova
 
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
Data Torneig
Del 8 al 14 de juny
Localització
Càmping l’Ampolla & Bama Beach Club
Inscripció
20€