Ebre Pàdel

Categories: Masculí i Femení

Final Ebre Pàdel 1a Masculí

Winner

Joel Climent – Carlos Bellés

Quarts de final Semifinals Final
Nacho Vicente – Carlos Monfort  
28 febrero, 2020
Nacho Vicente – Carlos Monfort
20:00
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
Nacho Vicente – Carlos Monfort
28 febrero, 2020
Nacho Vicente – Carlos Monfort
21:00
Joel Climent – Carlos Bellés
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
 Joel Climent – Carlos Bellés
Joel Climent – Carlos Bellés
1 marzo, 2020
Joel Climent – Carlos Bellés
11:30
Iván Ródenas – Antonio Mata
28 febrero, 2020
Joel Climent – Carlos Bellés
20:00
Alex Checa Llamosi – Agustín Hernández
Joel Climent – Carlos Bellés
 
Alex Checa Llamosi – Agustín Hernández
 
Josep Roig – Xavi Forés
24 febrero, 2020
Josep Roig – Xavi Forés
21:30
Abel Farnós – Marcel Espanya Serret
Abel Farnós – Marcel Espanya Serret
29 febrero, 2020
Abel Farnós – Marcel Espanya Serret
17:00
Iván Ródenas – Antonio Mata
Abel Farnós – Marcel Espanya Serret
 Iván Ródenas – Antonio Mata
Albert Garcia – David Garcia 
29 febrero, 2020
Albert Garcia – David Garcia
16:00
Iván Ródenas – Antonio Mata
Iván Ródenas – Antonio Mata
 
Iván Ródenas – Antonio Mata

Consolació Ebre Pàdel 1a Masculí

Winner

Albert Garcia – David Garcia

Semifinals Final
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol 
28 febrero, 2020
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
21:00
Alex Checa Llamosi – Agustín Hernández
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
1 marzo, 2020
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
11:30
Albert Garcia – David Garcia
Alex Checa Llamosi – Agustín Hernández
 
Josep Roig – Xavi Forés
29 febrero, 2020
Josep Roig – Xavi Forés
17:00
Albert Garcia – David Garcia
Albert Garcia – David Garcia
 
Albert Garcia – David Garcia

Final Ebre Pàdel 2a Masculí

Winner

Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Álex Moralejo – Alex Beltran Estrany   
24 febrero, 2020
Álex Moralejo – Alex Beltran Estrany
20:00
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
Álex Moralejo – Alex Beltran Estrany
25 febrero, 2020
Álex Moralejo – Alex Beltran Estrany
19:00
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
 Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Pau Gilabert Gallego – Oscar Gilabert Gallego
29 febrero, 2020
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
18:30
Carlos Anós Rodriguez – Lluís Batalla
22 febrero, 2020
Pau Gilabert Gallego – Oscar Gilabert Gallego
19:00
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
 
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
 Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
1 marzo, 2020
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
10:30
Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina
23 febrero, 2020
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
20:00
Jordi Domenech Morell – José Luis Portugal
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
27 febrero, 2020
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
19:30
Carlos Anós Rodriguez – Lluís Batalla
Jordi Domenech Morell – José Luis Portugal
 Carlos Anós Rodriguez – Lluís Batalla
Alex Ema Hoole – Pablo Díaz 
24 febrero, 2020
Alex Ema Hoole – Pablo Díaz
20:00
Carlos Anós Rodriguez – Lluís Batalla
Carlos Anós Rodriguez – Lluís Batalla
 
Carlos Anós Rodriguez – Lluís Batalla
 
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
24 febrero, 2020
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
21:00
Pablo Delgado – Aaron Ondozabal Ramirez
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
25 febrero, 2020
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
17:30
Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina
Pablo Delgado – Aaron Ondozabal Ramirez
 Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina
Rosendo Beltri – Jonathan Herrero
29 febrero, 2020
Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina
16:00
Carlos Calduch Cherta – Ramon Reverté
22 febrero, 2020
Rosendo Beltri – Jonathan Herrero
18:00
Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina
Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina
 
Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina
 Jericó Sentís Pujol – Aleix Masdeu Medina
Marc Monteverde – Jesús Navarro 
22 febrero, 2020
Marc Monteverde – Jesús Navarro
11:00
Pau Llaó – Pascual Chacón
Pau Llaó – Pascual Chacón
26 febrero, 2020
Pau Llaó – Pascual Chacón
21:00
Carlos Calduch Cherta – Ramon Reverté
Pau Llaó – Pascual Chacón
 Carlos Calduch Cherta – Ramon Reverté
Amador Navarro – Víctor Alegre 
24 febrero, 2020
Amador Navarro – Víctor Alegre
21:00
Carlos Calduch Cherta – Ramon Reverté
Carlos Calduch Cherta – Ramon Reverté
 
Carlos Calduch Cherta – Ramon Reverté

Consolació Ebre Pàdel 2a Masculí

Winner

Rosendo Beltri – Jonathan Herrero

Quarts de final Semifinals Final
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu  
26 febrero, 2020
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
20:30
Pau Gilabert Gallego – Oscar Gilabert Gallego
Pau Gilabert Gallego – Oscar Gilabert Gallego
29 febrero, 2020
Pau Gilabert Gallego – Oscar Gilabert Gallego
20:00
Jordi Domenech Morell – José Luis Portugal
Pau Gilabert Gallego – Oscar Gilabert Gallego
 Jordi Domenech Morell – José Luis Portugal
Jordi Domenech Morell – José Luis Portugal
1 marzo, 2020
Jordi Domenech Morell – José Luis Portugal
10:30
Rosendo Beltri – Jonathan Herrero
27 febrero, 2020
Jordi Domenech Morell – José Luis Portugal
21:30
Alex Ema Hoole – Pablo Díaz
Jordi Domenech Morell – José Luis Portugal
 
Alex Ema Hoole – Pablo Díaz
 
Pablo Delgado – Aaron Ondozabal Ramirez
29 febrero, 2020
Pablo Delgado – Aaron Ondozabal Ramirez
19:00
Rosendo Beltri – Jonathan Herrero
Rosendo Beltri – Jonathan Herrero
29 febrero, 2020
Rosendo Beltri – Jonathan Herrero
19:00
Amador Navarro – Xavi Curto
Rosendo Beltri – Jonathan Herrero
 Rosendo Beltri – Jonathan Herrero
Marc Monteverde – Jesús Navarro 
27 febrero, 2020
Marc Monteverde – Jesús Navarro
21:00
Amador Navarro – Xavi Curto
Amador Navarro – Xavi Curto
 
Amador Navarro – Xavi Curto

Final Ebre Pàdel 3a Masculí

Winner

Cristian Roshi – Víctor Silvestre

Quarts de final Semifinals Final
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés  
24 febrero, 2020
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
18:00
Xavi Caballe Pujol – Jordi Oriol Guadanuer
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
28 febrero, 2020
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
18:00
Alberto Burgos Cervera – Xavi Cerrato
Xavi Caballe Pujol – Jordi Oriol Guadanuer
 Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
Enric Bonet Bo – Jordi Berbegal Luque
1 marzo, 2020
Fernando Vazquez Cuevas – Albert Roda Anglés
09:30
Cristian Roshi – Víctor Silvestre
26 febrero, 2020
Enric Bonet Bo – Jordi Berbegal Luque
20:00
Alberto Burgos Cervera – Xavi Cerrato
Alberto Burgos Cervera – Xavi Cerrato
 
Alberto Burgos Cervera – Xavi Cerrato
 
Sergi Curto – Pau Monllaó Ferré
25 febrero, 2020
Sergi Curto – Pau Monllaó Ferré
19:30
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
Sergi Curto – Pau Monllaó Ferré
26 febrero, 2020
Sergi Curto – Pau Monllaó Ferré
21:30
Cristian Roshi – Víctor Silvestre
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
 Cristian Roshi – Víctor Silvestre
Pablo Díaz – Pablo Díaz jr 
25 febrero, 2020
Pablo Díaz – Pablo Díaz jr
21:00
Cristian Roshi – Víctor Silvestre
Cristian Roshi – Víctor Silvestre
 
Cristian Roshi – Víctor Silvestre

Consolació Ebre Pàdel 3a Masculí

Winner

Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort

Semifinals Final
Josep Macias – Josep Viladoms 
27 febrero, 2020
Josep Macias – Josep Viladoms
20:00
Enric Bonet Bo – Jordi Berbegal Luque
Enric Bonet Bo – Jordi Berbegal Luque
1 marzo, 2020
Enric Bonet Bo – Jordi Berbegal Luque
09:30
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
Enric Bonet Bo – Jordi Berbegal Luque
 
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
26 febrero, 2020
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
19:30
Pablo Díaz – Pablo Díaz jr
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
 
Pablo Díaz – Pablo Díaz jr

Final Ebre Pàdel 2a Femení

Winner

Laura Vegué – Eulàlia Quartiella

Quarts de final Semifinals Final
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez  
27 febrero, 2020
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
20:00
Bye
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
27 febrero, 2020
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
20:00
Marta Ros Baquero – Esther Bedmar Insa
Bye
 Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
Laia Sancho – Maria Oliva
29 febrero, 2020
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
18:00
Laura Vegué – Eulàlia Quartiella
25 febrero, 2020
Laia Sancho – Maria Oliva
20:00
Marta Ros Baquero – Esther Bedmar Insa
Marta Ros Baquero – Esther Bedmar Insa
 
Marta Ros Baquero – Esther Bedmar Insa
 
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
25 febrero, 2020
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
18:00
Zaira Infante – Itzíar Bellés
Zaira Infante – Itzíar Bellés
28 febrero, 2020
Zaira Infante – Itzíar Bellés
22:00
Laura Vegué – Eulàlia Quartiella
Zaira Infante – Itzíar Bellés
 Laura Vegué – Eulàlia Quartiella
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores 
29 febrero, 2020
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
18:00
Laura Vegué – Eulàlia Quartiella
Laura Vegué – Eulàlia Quartiella
 
Laura Vegué – Eulàlia Quartiella

Consolació Ebre Pàdel 2a Femení

Winner

Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores

Semifinals Final
Bye 
28 febrero, 2020
Bye
17:00
Laia Sancho – Maria Oliva
Laia Sancho – Maria Oliva
28 febrero, 2020
Laia Sancho – Maria Oliva
17:00
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Laia Sancho – Maria Oliva
 
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
27 febrero, 2020
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
18:30
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
 
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Data Torneig
Del 22 de febrer a l’1 de març
Localització
Ebre Pàdel
Inscripció
20€