I Am Pàdel

Categories: Masculí i Femení

Final I Am Pàdel 1a Masculí

Winner

Nacho Vicente – Carlos Monfort

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Bye   
24 enero, 2020
Bye
20:00
Iván Ródenas – Agustín Hernández
Iván Ródenas – Agustín Hernández
24 enero, 2020
Iván Ródenas – Agustín Hernández
20:00
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
Iván Ródenas – Agustín Hernández
 Iván Ródenas – Agustín Hernández
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
25 enero, 2020
Iván Ródenas – Agustín Hernández
10:30
Nacho Vicente – Carlos Monfort
24 enero, 2020
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
20:00
Bye
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
 
Bye
 Nacho Vicente – Carlos Monfort
Marc Bernal – Franky Montañés
26 enero, 2020
Nacho Vicente – Carlos Monfort
11:00
Diego Polo – Nacho Serena
23 enero, 2020
Marc Bernal – Franky Montañés
19:00
Bruno Royo – Carlos Bernardo Arrufat
Marc Bernal – Franky Montañés
25 enero, 2020
Marc Bernal – Franky Montañés
16:30
Nacho Vicente – Carlos Monfort
Bruno Royo – Carlos Bernardo Arrufat
 Nacho Vicente – Carlos Monfort
Nacho Vicente – Carlos Monfort 
25 enero, 2020
Nacho Vicente – Carlos Monfort
16:30
Bye
Nacho Vicente – Carlos Monfort
 
Bye
 
Bye
24 enero, 2020
Bye
21:00
Alex Checa Llamosi – Artur Bel Aznar
Alex Checa Llamosi – Artur Bel Aznar
24 enero, 2020
Alex Checa Llamosi – Artur Bel Aznar
21:00
Raimon Tolosà – Antonio Mata
Alex Checa Llamosi – Artur Bel Aznar
 Raimon Tolosà – Antonio Mata
Carlos Calduch Cherta – Carlos Albert Albesa
25 enero, 2020
Raimon Tolosà – Antonio Mata
12:00
Diego Polo – Nacho Serena
23 enero, 2020
Carlos Calduch Cherta – Carlos Albert Albesa
21:00
Raimon Tolosà – Antonio Mata
Raimon Tolosà – Antonio Mata
 
Raimon Tolosà – Antonio Mata
 Diego Polo – Nacho Serena
Bye 
24 enero, 2020
Bye
20:00
Amado Clotet – Miquel Meseguer Fonollosa
Amado Clotet – Miquel Meseguer Fonollosa
24 enero, 2020
Amado Clotet – Miquel Meseguer Fonollosa
20:00
Diego Polo – Nacho Serena
Amado Clotet – Miquel Meseguer Fonollosa
 Diego Polo – Nacho Serena
Diego Polo – Nacho Serena 
24 enero, 2020
Diego Polo – Nacho Serena
20:00
Bye
Diego Polo – Nacho Serena
 
Bye

Consolació I Am Pàdel 1a Masculí

Winner

Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol

Semifinals Final
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol 
25 enero, 2020
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
11:30
Bye
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
25 enero, 2020
Marc Subirats Ripoll – Paco Crisol
11:30
Amado Clotet – Miquel Meseguer Fonollosa
Bye
 
Carlos Calduch Cherta – Carlos Albert Albesa
25 enero, 2020
Carlos Calduch Cherta – Carlos Albert Albesa
10:00
Amado Clotet – Miquel Meseguer Fonollosa
Amado Clotet – Miquel Meseguer Fonollosa
 
Amado Clotet – Miquel Meseguer Fonollosa

Final I Am Pàdel 2a Masculí

Winner

Álex López – Marcel Espanya Serret

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Bye    
22 enero, 2020
Bye
20:00
Álex Moralejo – Iu Callarisa Querol
Álex Moralejo – Iu Callarisa Querol
22 enero, 2020
Álex Moralejo – Iu Callarisa Querol
20:00
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Álex Moralejo – Iu Callarisa Querol
 Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
24 enero, 2020
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
22:00
Álex López – Marcel Espanya Serret
20 enero, 2020
Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
20:00
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
 
Pau Roncero Lleixà – Jordi Castellvi Monteso
 Álex López – Marcel Espanya Serret
Josep Subirats – Jonathan Herrero
25 enero, 2020
Álex López – Marcel Espanya Serret
10:00
Niko Aguiar – Jordi Roig
20 enero, 2020
Josep Subirats – Jonathan Herrero
19:00
Pere Chavarria Garcia – Dani Tomàs
Pere Chavarria Garcia – Dani Tomàs
21 enero, 2020
Pere Chavarria Garcia – Dani Tomàs
20:00
Álex López – Marcel Espanya Serret
Pere Chavarria Garcia – Dani Tomàs
 Álex López – Marcel Espanya Serret
Pau Llaó – Pascual Chacón 
20 enero, 2020
Pau Llaó – Pascual Chacón
20:00
Álex López – Marcel Espanya Serret
Álex López – Marcel Espanya Serret
 
Álex López – Marcel Espanya Serret
 Álex López – Marcel Espanya Serret
Iván Hidalgo – Javi Recio
26 enero, 2020
Álex López – Marcel Espanya Serret
10:30
Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
20 enero, 2020
Iván Hidalgo – Javi Recio
21:00
Jordi Gallego – Agustí Vallès
Iván Hidalgo – Javi Recio
22 enero, 2020
Iván Hidalgo – Javi Recio
19:00
Jordi Sanz Roch – Pau Colomé
Jordi Gallego – Agustí Vallès
 Iván Hidalgo – Javi Recio
Amador Navarro – Víctor Alegre
24 enero, 2020
Iván Hidalgo – Javi Recio
22:00
Niko Aguiar – Jordi Roig
21 enero, 2020
Amador Navarro – Víctor Alegre
19:00
Jordi Sanz Roch – Pau Colomé
Jordi Sanz Roch – Pau Colomé
 
Jordi Sanz Roch – Pau Colomé
 Niko Aguiar – Jordi Roig
Jordi Domenech Morell – Eduardo Centelles Foix 
20 enero, 2020
Jordi Domenech Morell – Eduardo Centelles Foix
21:00
Jofre Tessier Jaime – Juan Querol
Jordi Domenech Morell – Eduardo Centelles Foix
22 enero, 2020
Jordi Domenech Morell – Eduardo Centelles Foix
22:00
Niko Aguiar – Jordi Roig
Jofre Tessier Jaime – Juan Querol
 Niko Aguiar – Jordi Roig
Niko Aguiar – Jordi Roig 
21 enero, 2020
Niko Aguiar – Jordi Roig
22:00
Marc Pavon Sebastia – Óscar Gilabert Jr
Niko Aguiar – Jordi Roig
 
Marc Pavon Sebastia – Óscar Gilabert Jr
 
Francesc Segarra – Miguel Biego
20 enero, 2020
Francesc Segarra – Miguel Biego
21:00
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
22 enero, 2020
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
21:00
Ximo Bonet – Quique Pedret
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
 Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
24 enero, 2020
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
21:00
Oriol Roldán – Raimon Accensi
20 enero, 2020
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
20:00
Ximo Bonet – Quique Pedret
Ximo Bonet – Quique Pedret
 
Ximo Bonet – Quique Pedret
 Oriol Roldán – Raimon Accensi
Manolo Jimenez Valles – Josep Jovani Jr
25 enero, 2020
Oriol Roldán – Raimon Accensi
11:00
Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
20 enero, 2020
Manolo Jimenez Valles – Josep Jovani Jr
19:00
Carlos Anós Rodriguez – Pablo Anós
Manolo Jimenez Valles – Josep Jovani Jr
22 enero, 2020
Manolo Jimenez Valles – Josep Jovani Jr
18:00
Oriol Roldán – Raimon Accensi
Carlos Anós Rodriguez – Pablo Anós
 Oriol Roldán – Raimon Accensi
Oriol Roldán – Raimon Accensi 
21 enero, 2020
Oriol Roldán – Raimon Accensi
20:00
Jofre Mulet – Marc Monteverde
Oriol Roldán – Raimon Accensi
 
Jofre Mulet – Marc Monteverde
 Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina 
21 enero, 2020
Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
20:00
Marcelo Castellino – Lluís Batalla
Marcelo Castellino – Lluís Batalla
22 enero, 2020
Marcelo Castellino – Lluís Batalla
20:00
Ramsés Rosales – Jacob Coll
Marcelo Castellino – Lluís Batalla
 Marcelo Castellino – Lluís Batalla
Josep Martinez Ferrando – Oscar Eek Farran
24 enero, 2020
Marcelo Castellino – Lluís Batalla
18:30
Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
20 enero, 2020
Josep Martinez Ferrando – Oscar Eek Farran
18:00
Ramsés Rosales – Jacob Coll
Ramsés Rosales – Jacob Coll
 
Ramsés Rosales – Jacob Coll
 Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin 
20 enero, 2020
Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
18:00
Amador Barberà – Juan Carlos Martinez Carles
Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
22 enero, 2020
Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
18:00
Juanjo Lleixà – Diego Monfort
Amador Barberà – Juan Carlos Martinez Carles
 Luis Oscar Felip Martinez – Alfonso Ausin
Juanjo Lleixà – Diego Monfort 
20 enero, 2020
Juanjo Lleixà – Diego Monfort
18:00
Salvador Bria – Andres Vitti Anton
Juanjo Lleixà – Diego Monfort
 
Salvador Bria – Andres Vitti Anton

Consolació I Am Pàdel 2a Masculí

Winner

Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu   
23 enero, 2020
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
18:00
Francesc Segarra – Miguel Biego
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
23 enero, 2020
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
20:00
Amador Navarro – Víctor Alegre
Francesc Segarra – Miguel Biego
 Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
Amador Navarro – Víctor Alegre
24 enero, 2020
Àlex Bernat – Bogdan Dimitrescu
19:00
Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
23 enero, 2020
Amador Navarro – Víctor Alegre
18:30
Josep Subirats – Jonathan Herrero
Amador Navarro – Víctor Alegre
 
Josep Subirats – Jonathan Herrero
 Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
25 enero, 2020
Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
09:30
Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
23 enero, 2020
Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
19:00
Marc Pavon Sebastia – Óscar Gilabert Jr
Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
23 enero, 2020
Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
21:00
Jordi Domenech Morell – Eduardo Centelles Foix
Marc Pavon Sebastia – Óscar Gilabert Jr
 Pere Pau Gausachs Brunet – Ignasi Calanda
Jordi Domenech Morell – Eduardo Centelles Foix 
23 enero, 2020
Jordi Domenech Morell – Eduardo Centelles Foix
19:30
Josep Martinez Ferrando – Oscar Eek Farran
Jordi Domenech Morell – Eduardo Centelles Foix
 
Josep Martinez Ferrando – Oscar Eek Farran
 
Pau Llaó – Pascual Chacón
23 enero, 2020
Pau Llaó – Pascual Chacón
20:00
Jofre Mulet – Marc Monteverde
Pau Llaó – Pascual Chacón
23 enero, 2020
Pau Llaó – Pascual Chacón
22:00
Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
Jofre Mulet – Marc Monteverde
 Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
24 enero, 2020
Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
20:00
Salvador Bria – Andres Vitti Anton
23 enero, 2020
Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
20:30
Bye
Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
 
Bye
 Alex Beltran Estrany – Aleix Masdeu Medina
Bye 
23 enero, 2020
Bye
21:00
Carlos Anós Rodriguez – Pablo Anós
Carlos Anós Rodriguez – Pablo Anós
23 enero, 2020
Carlos Anós Rodriguez – Pablo Anós
21:00
Salvador Bria – Andres Vitti Anton
Carlos Anós Rodriguez – Pablo Anós
 Salvador Bria – Andres Vitti Anton
Bye 
23 enero, 2020
Bye
21:00
Salvador Bria – Andres Vitti Anton
Salvador Bria – Andres Vitti Anton
 
Salvador Bria – Andres Vitti Anton

Final I Am Pàdel 3a Masculí

Winner

Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Cristian Ferré – Gerard Borrell Juan    
20 enero, 2020
Cristian Ferré – Gerard Borrell Juan
22:00
Adrià Calleja – Àlex Vila
Adrià Calleja – Àlex Vila
22 enero, 2020
Adrià Calleja – Àlex Vila
20:00
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
Adrià Calleja – Àlex Vila
 Adrià Calleja – Àlex Vila
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
24 enero, 2020
Adrià Calleja – Àlex Vila
19:30
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
22 enero, 2020
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
20:00
Bye
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
 
Bye
 Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Bye
25 enero, 2020
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
10:30
Esteban Boils – Jordi Guardiola
21 enero, 2020
Bye
21:00
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
21 enero, 2020
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
21:00
Gerard Molina – Rubén Sánchez
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
 Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Gerard Molina – Rubén Sánchez 
21 enero, 2020
Gerard Molina – Rubén Sánchez
21:00
Bye
Gerard Molina – Rubén Sánchez
 
Bye
 Esteban Boils – Jordi Guardiola
Bye
26 enero, 2020
Esteban Boils – Jordi Guardiola
10:00
Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
22 enero, 2020
Bye
21:00
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
22 enero, 2020
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
21:00
Jordi Ortiga – Josep Tafalla
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
 Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
Jordi Ortiga – Josep Tafalla
24 enero, 2020
Andreu Carbo Safont – Pep Garcia Fort
21:30
Esteban Boils – Jordi Guardiola
21 enero, 2020
Jordi Ortiga – Josep Tafalla
18:00
Josep Macias – Josep Viladoms
Jordi Ortiga – Josep Tafalla
 
Josep Macias – Josep Viladoms
 Esteban Boils – Jordi Guardiola
Alberto Baz – Daniel Jerez 
21 enero, 2020
Alberto Baz – Daniel Jerez
19:00
Rosendo Beltri – Ismael Meiriño
Rosendo Beltri – Ismael Meiriño
23 enero, 2020
Rosendo Beltri – Ismael Meiriño
19:00
Esteban Boils – Jordi Guardiola
Rosendo Beltri – Ismael Meiriño
 Esteban Boils – Jordi Guardiola
Esteban Boils – Jordi Guardiola 
22 enero, 2020
Esteban Boils – Jordi Guardiola
21:00
Alfred Dragó – Arnau Monllau Cid
Esteban Boils – Jordi Guardiola
 
Alfred Dragó – Arnau Monllau Cid
 
Bye
23 enero, 2020
Bye
18:00
Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
23 enero, 2020
Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
18:00
Xavi Chao – Xavi Chao Jr
Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
 Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
Xavi Chao – Xavi Chao Jr
24 enero, 2020
Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
20:00
Agustí Ramírez – Raul Papaseit
21 enero, 2020
Xavi Chao – Xavi Chao Jr
18:00
Pablo Díaz – Pablo Díaz jr
Xavi Chao – Xavi Chao Jr
 
Pablo Díaz – Pablo Díaz jr
 Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
Agustí Ramírez – Raul Papaseit
25 enero, 2020
Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
11:00
Toni Monteso Brunet – Jose Pujol Perella
21 enero, 2020
Agustí Ramírez – Raul Papaseit
18:00
Raul Forés – Pere Estorach
Agustí Ramírez – Raul Papaseit
22 enero, 2020
Agustí Ramírez – Raul Papaseit
19:00
Jesus Peiro Tomas – Marc Riba Roig
Raul Forés – Pere Estorach
 Agustí Ramírez – Raul Papaseit
Jesus Peiro Tomas – Marc Riba Roig 
22 enero, 2020
Jesus Peiro Tomas – Marc Riba Roig
19:00
Bye
Jesus Peiro Tomas – Marc Riba Roig
 
Bye
 Fernando Vazquez Cuevas – Domingo Hierro
Oscar Masdeu – Cristian Regolf 
21 enero, 2020
Oscar Masdeu – Cristian Regolf
21:00
Toni Monteso Brunet – Jose Pujol Perella
Toni Monteso Brunet – Jose Pujol Perella
23 enero, 2020
Toni Monteso Brunet – Jose Pujol Perella
19:00
Lluís Ferré – Juanjo Fatsini
Toni Monteso Brunet – Jose Pujol Perella
 Toni Monteso Brunet – Jose Pujol Perella
Lluís Ferré – Juanjo Fatsini
24 enero, 2020
Toni Monteso Brunet – Jose Pujol Perella
19:00
Victor Reverte Gombau – Carlos Rullo
23 enero, 2020
Lluís Ferré – Juanjo Fatsini
19:00
Bye
Lluís Ferré – Juanjo Fatsini
 
Bye
 Toni Monteso Brunet – Jose Pujol Perella
Sergio Márquez – Jacinto Belvis Rallo 
21 enero, 2020
Sergio Márquez – Jacinto Belvis Rallo
19:00
Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
Sergio Márquez – Jacinto Belvis Rallo
23 enero, 2020
Sergio Márquez – Jacinto Belvis Rallo
19:00
Victor Reverte Gombau – Carlos Rullo
Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
 Victor Reverte Gombau – Carlos Rullo
Victor Reverte Gombau – Carlos Rullo 
23 enero, 2020
Victor Reverte Gombau – Carlos Rullo
19:00
Bye
Victor Reverte Gombau – Carlos Rullo
 
Bye

Consolació I Am Pàdel 3a Masculí

Winner

Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero   
21 enero, 2020
Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
19:30
Bye
Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
21 enero, 2020
Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
19:30
Lluís Ferré – Juanjo Fatsini
Bye
 Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
Lluís Ferré – Juanjo Fatsini
22 enero, 2020
Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
18:30
Alfred Dragó – Arnau Monllau Cid
20 enero, 2020
Lluís Ferré – Juanjo Fatsini
19:00
Alberto Baz – Daniel Jerez
Lluís Ferré – Juanjo Fatsini
 
Alberto Baz – Daniel Jerez
 Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
Alfred Dragó – Arnau Monllau Cid
23 enero, 2020
Facundo Lorca Alvarez – Mauricio Lucero
20:00
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
20 enero, 2020
Alfred Dragó – Arnau Monllau Cid
19:30
Pablo Díaz – Pablo Díaz jr
Alfred Dragó – Arnau Monllau Cid
21 enero, 2020
Alfred Dragó – Arnau Monllau Cid
20:00
J Gallego – S Gimeno
Pablo Díaz – Pablo Díaz jr
 Alfred Dragó – Arnau Monllau Cid
J Gallego – S Gimeno 
20 enero, 2020
J Gallego – S Gimeno
20:00
Oscar Masdeu – Cristian Regolf
J Gallego – S Gimeno
 
Oscar Masdeu – Cristian Regolf
 
Cristian Ferré – Gerard Borrell Juan
20 enero, 2020
Cristian Ferré – Gerard Borrell Juan
20:30
Josep Macias – Josep Viladoms
Cristian Ferré – Gerard Borrell Juan
21 enero, 2020
Cristian Ferré – Gerard Borrell Juan
18:30
Jesus Peiro Tomas – Marc Riba Roig
Josep Macias – Josep Viladoms
 Cristian Ferré – Gerard Borrell Juan
Jesus Peiro Tomas – Marc Riba Roig
22 enero, 2020
Cristian Ferré – Gerard Borrell Juan
19:00
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
21 enero, 2020
Jesus Peiro Tomas – Marc Riba Roig
18:30
Bye
Jesus Peiro Tomas – Marc Riba Roig
 
Bye
 Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres 
21 enero, 2020
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
19:00
Bye
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
21 enero, 2020
Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
19:00
Gerard Molina – Rubén Sánchez
Bye
 Alberto Burgos Cervera – Jordi Porres
Bye 
21 enero, 2020
Bye
19:00
Gerard Molina – Rubén Sánchez
Gerard Molina – Rubén Sánchez
 
Gerard Molina – Rubén Sánchez

Final I Am Pàdel 2a Femení

Winner

Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Bye   
23 enero, 2020
Bye
20:00
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
23 enero, 2020
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
20:00
Esther Bedmar Insa – Ana Falco Albiol
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
 Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
Mireia Salvador Lluesma – Mònica Casanova Sabater
25 enero, 2020
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
20:00
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
20 enero, 2020
Mireia Salvador Lluesma – Mònica Casanova Sabater
21:00
Esther Bedmar Insa – Ana Falco Albiol
Esther Bedmar Insa – Ana Falco Albiol
 
Esther Bedmar Insa – Ana Falco Albiol
 Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
Ruth Talarn Tomàs – Marta Soler
26 enero, 2020
Paula Andrea Bravo Trujillo – Tamara Garcia Gomez
10:00
Marta Ros Baquero – Maria Zapata Alberich
22 enero, 2020
Ruth Talarn Tomàs – Marta Soler
21:00
Iris Jareño Valmaña – Alba Simón Ferreres
Iris Jareño Valmaña – Alba Simón Ferreres
23 enero, 2020
Iris Jareño Valmaña – Alba Simón Ferreres
18:00
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
Iris Jareño Valmaña – Alba Simón Ferreres
 Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro 
23 enero, 2020
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
18:00
Bye
Gemma Duran Ferre – Betty Cachafeiro
 
Bye
 
Bye
24 enero, 2020
Bye
20:30
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
24 enero, 2020
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
20:30
Marta Ros Baquero – Maria Zapata Alberich
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
 Marta Ros Baquero – Maria Zapata Alberich
Rosa Terrats – Erica Edo
25 enero, 2020
Marta Ros Baquero – Maria Zapata Alberich
18:30
Leticia Hunault Nicolau – Vanesa Segarra Piñol
23 enero, 2020
Rosa Terrats – Erica Edo
21:00
Marta Ros Baquero – Maria Zapata Alberich
Marta Ros Baquero – Maria Zapata Alberich
 
Marta Ros Baquero – Maria Zapata Alberich
 Marta Ros Baquero – Maria Zapata Alberich
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores 
22 enero, 2020
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
19:00
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
23 enero, 2020
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
20:00
Leticia Hunault Nicolau – Vanesa Segarra Piñol
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
 Leticia Hunault Nicolau – Vanesa Segarra Piñol
Leticia Hunault Nicolau – Vanesa Segarra Piñol 
23 enero, 2020
Leticia Hunault Nicolau – Vanesa Segarra Piñol
20:00
Bye
Leticia Hunault Nicolau – Vanesa Segarra Piñol
 
Bye

Consolació I Am Pàdel 2a Femení

Winner

Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech

Quarts de final Semifinals Final
Ruth Talarn Tomàs – Marta Soler  
21 enero, 2020
Ruth Talarn Tomàs – Marta Soler
18:30
Mireia Salvador Lluesma – Mònica Casanova Sabater
Ruth Talarn Tomàs – Marta Soler
22 enero, 2020
Ruth Talarn Tomàs – Marta Soler
19:00
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
Mireia Salvador Lluesma – Mònica Casanova Sabater
 Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
23 enero, 2020
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
20:30
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
21 enero, 2020
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
19:00
Bye
Carla Escuder – Raquel Piñana Domenech
 
Bye
 
Bye
21 enero, 2020
Bye
20:00
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
22 enero, 2020
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
20:00
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
 Mireia Andreu Accensi – Clàudia Soler Forés
Bye 
21 enero, 2020
Bye
20:30
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
 
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores

Data Torneig
Del 20 al 26 de gener
Localització
I Am Pàdel
Inscripció
20€