CÀMPING L’AMPOLLA

Categories: Masculí i Femení

Final Càmping l’Ampolla 1a Masculí

Winner

Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez   
18 junio, 2021
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
19:00
Bye
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
18 junio, 2021
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
2-0
Bruno Royo – Carlos Bernardo Arrufat
Bye
 Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
Bruno Royo – Ivan Grifoll
19 junio, 2021
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
2-0
Agustín Hernández – Josep Jovaní González
16 junio, 2021
Bruno Royo – Ivan Grifoll
19:30
Alex Checa Llamosi – Ferran Cid
Bruno Royo – Carlos Bernardo Arrufat
 
Alex Checa Llamosi – Ferran Cid
 Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
Agustín Hernández – Josep Jovaní González
20 junio, 2021
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
2-0
David Garcia – Albert Roglan
16 junio, 2021
Agustín Hernández – Josep Jovaní González
21:00
Bye
Agustín Hernández – Josep Jovaní González
16 junio, 2021
Agustín Hernández – Josep Jovaní González
2-0
Marcel Espanya Serret – Roger Esteban
Bye
 Agustín Hernández – Josep Jovaní González
Bye 
16 junio, 2021
Bye
21:00
Marcel Espanya Serret – Roger Esteban
Marcel Espanya Serret – Roger Esteban
 
Marcel Espanya Serret – Roger Esteban
 
Carlos Albert Albesa – Aleix Garcia
15 junio, 2021
Carlos Albert Albesa – Aleix Garcia
20:00
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
17 junio, 2021
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
0-2
Antonio Mata – Raimon Tolosà
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
 Antonio Mata – Raimon Tolosà
Antonio Mata – Raimon Tolosà
18 junio, 2021
Antonio Mata – Raimon Tolosà
0-2
David Garcia – Albert Roglan
17 junio, 2021
Antonio Mata – Raimon Tolosà
21:00
Bye
Antonio Mata – Raimon Tolosà
 
Bye
 David Garcia – Albert Roglan
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron 
17 junio, 2021
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
21:00
Bye
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
14 junio, 2021
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
0-2
David Garcia – Albert Roglan
Bye
 David Garcia – Albert Roglan
Bye 
14 junio, 2021
Bye
18:00
David Garcia – Albert Roglan
David Garcia – Albert Roglan
 
David Garcia – Albert Roglan

Consolació Càmping l’Ampolla 1a Masculí

Winner

Carlos Albert Albesa – Aleix Garcia

Semifinals Final
Alex Checa Llamosi – Ferran Cid 
19 junio, 2021
Alex Checa Llamosi – Ferran Cid
1-2
Carlos Albert Albesa – Aleix Garcia
Carlos Albert Albesa – Aleix Garcia
19 junio, 2021
Carlos Albert Albesa – Aleix Garcia
2-0
Marcel Espanya Serret – Roger Esteban
Carlos Albert Albesa – Aleix Garcia
 
Bye
19 junio, 2021
Bye
12:30
Marcel Espanya Serret – Roger Esteban
Marcel Espanya Serret – Roger Esteban
 
Marcel Espanya Serret – Roger Esteban

Final Càmping l’Ampolla 2a Masculí

Winner

Carlos Frasquier – Pep Zaragoza

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Amado Clotet – Richard Roiget    
14 junio, 2021
Amado Clotet – Richard Roiget
18:00
Bye
Amado Clotet – Richard Roiget
14 junio, 2021
Amado Clotet – Richard Roiget
2-0
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
Bye
 Amado Clotet – Richard Roiget
Bye
15 junio, 2021
Amado Clotet – Richard Roiget
2-0
Álex Moralejo – Paco Moreno
14 junio, 2021
Bye
18:00
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
 
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
 Amado Clotet – Richard Roiget
Bye
19 junio, 2021
Amado Clotet – Richard Roiget
2-1
Josep Roig – Xavi Hierro Toledo
14 junio, 2021
Bye
19:00
Álex Moralejo – Paco Moreno
Álex Moralejo – Paco Moreno
14 junio, 2021
Álex Moralejo – Paco Moreno
2-0
Jordi Domingo – Sergio Serret
Álex Moralejo – Paco Moreno
 Álex Moralejo – Paco Moreno
Jordi Domingo – Sergio Serret 
14 junio, 2021
Jordi Domingo – Sergio Serret
19:00
Bye
Jordi Domingo – Sergio Serret
 
Bye
 Amado Clotet – Richard Roiget
Bye
20 junio, 2021
Amado Clotet – Richard Roiget
0-2
Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
16 junio, 2021
Bye
19:00
Aaron Ondozabal Ramirez – Gerard Amaré
Aaron Ondozabal Ramirez – Gerard Amaré
16 junio, 2021
Aaron Ondozabal Ramirez – Gerard Amaré
19:00
Luis Oscar Felip Martinez – Jesús Calvo
Aaron Ondozabal Ramirez – Gerard Amaré
 Aaron Ondozabal Ramirez – Gerard Amaré
Bye
18 junio, 2021
Aaron Ondozabal Ramirez – Gerard Amaré
0-2
Josep Roig – Xavi Hierro Toledo
16 junio, 2021
Bye
19:00
Luis Oscar Felip Martinez – Jesús Calvo
Luis Oscar Felip Martinez – Jesús Calvo
 
Luis Oscar Felip Martinez – Jesús Calvo
 Josep Roig – Xavi Hierro Toledo
Josep Roig – Xavi Hierro Toledo 
17 junio, 2021
Josep Roig – Xavi Hierro Toledo
20:00
Bye
Josep Roig – Xavi Hierro Toledo
17 junio, 2021
Josep Roig – Xavi Hierro Toledo
20:00
Oriol Roldán – Raimon Accensi
Bye
 Josep Roig – Xavi Hierro Toledo
Bye 
17 junio, 2021
Bye
20:00
Oriol Roldán – Raimon Accensi
Oriol Roldán – Raimon Accensi
 
Oriol Roldán – Raimon Accensi
 
Pep Garcia Fort – Ramon Reverte Romeu
14 junio, 2021
Pep Garcia Fort – Ramon Reverte Romeu
20:00
Bye
Pep Garcia Fort – Ramon Reverte Romeu
14 junio, 2021
Pep Garcia Fort – Ramon Reverte Romeu
0-2
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
Bye
 Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
Bye
17 junio, 2021
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
0-2
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
14 junio, 2021
Bye
20:00
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
 
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
 Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
Xavi Forcadell Marine – Alan Sabaté Vidal
19 junio, 2021
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
1-2
Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
14 junio, 2021
Xavi Forcadell Marine – Alan Sabaté Vidal
0-2
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
16 junio, 2021
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
20:30
Raul Dura – Marc Chantal
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
 Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
Raul Dura – Marc Chantal 
16 junio, 2021
Raul Dura – Marc Chantal
20:30
Bye
Raul Dura – Marc Chantal
 
Bye
 Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
Bye 
15 junio, 2021
Bye
21:00
Víctor Otero – Manolo Monllau
Víctor Otero – Manolo Monllau
15 junio, 2021
Víctor Otero – Manolo Monllau
21:00
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
Víctor Otero – Manolo Monllau
 Víctor Otero – Manolo Monllau
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
18 junio, 2021
Víctor Otero – Manolo Monllau
0-2
Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
14 junio, 2021
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
2-0
Eric Mora – Àlex Vila
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
 
Eric Mora – Àlex Vila
 Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
Enric Garriga – Enric Noia 
14 junio, 2021
Enric Garriga – Enric Noia
2-0
David Rosales – Efrén Rosales
Enric Garriga – Enric Noia
17 junio, 2021
Enric Garriga – Enric Noia
19:30
Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
David Rosales – Efrén Rosales
 Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
Bye 
17 junio, 2021
Bye
19:30
Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
Carlos Frasquier – Pep Zaragoza
 
Carlos Frasquier – Pep Zaragoza

Consolació Càmping l’Ampolla 2a Masculí

Winner

Oriol Roldán – Raimon Accensi

Quarts de final Semifinals Final
Xavi Forcadell Marine – Alan Sabaté Vidal  
17 junio, 2021
Xavi Forcadell Marine – Alan Sabaté Vidal
19:30
Jordi Domingo – Sergio Serret
Xavi Forcadell Marine – Alan Sabaté Vidal
19 junio, 2021
Xavi Forcadell Marine – Alan Sabaté Vidal
10:00
Oriol Roldán – Raimon Accensi
Jordi Domingo – Sergio Serret
 Oriol Roldán – Raimon Accensi
Luis Oscar Felip Martinez – Jesús Calvo
20 junio, 2021
Oriol Roldán – Raimon Accensi
2-0
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
18 junio, 2021
Luis Oscar Felip Martinez – Jesús Calvo
18:30
Oriol Roldán – Raimon Accensi
Oriol Roldán – Raimon Accensi
 
Oriol Roldán – Raimon Accensi
 
Eric Mora – Àlex Vila
18 junio, 2021
Eric Mora – Àlex Vila
1-2
Raul Dura – Marc Chantal
Raul Dura – Marc Chantal
19 junio, 2021
Raul Dura – Marc Chantal
1-2
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
Raul Dura – Marc Chantal
 Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
David Rosales – Efrén Rosales 
18 junio, 2021
David Rosales – Efrén Rosales
0-2
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado
 
Miquel Calonge – Marc Blanch Serrado

Final Càmping l’Ampolla 3a Masculí

Winner

David Sales – Genís Callau

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
David Sales – Genís Callau    
15 junio, 2021
David Sales – Genís Callau
19:00
Bye
David Sales – Genís Callau
15 junio, 2021
David Sales – Genís Callau
2-0
Stephane Vacheresse Ortiz – Conrad Ropals Valldaura
Bye
 David Sales – Genís Callau
Víctor Arasa – Joshua Castellà
16 junio, 2021
David Sales – Genís Callau
2-0
Johan Andrés – Gerard Tomàs
14 junio, 2021
Víctor Arasa – Joshua Castellà
0-2
Stephane Vacheresse Ortiz – Conrad Ropals Valldaura
Stephane Vacheresse Ortiz – Conrad Ropals Valldaura
 
Stephane Vacheresse Ortiz – Conrad Ropals Valldaura
 David Sales – Genís Callau
Jesus Navarro Franch – Marc Monteverde
19 junio, 2021
David Sales – Genís Callau
2-0
Ignasi Rosales – Pere Pau Gausachs Brunet
14 junio, 2021
Jesus Navarro Franch – Marc Monteverde
2-0
Jordi Sesé – Josep Llaó
Jesus Navarro Franch – Marc Monteverde
15 junio, 2021
Jesus Navarro Franch – Marc Monteverde
0-2
Johan Andrés – Gerard Tomàs
Jordi Sesé – Josep Llaó
 Johan Andrés – Gerard Tomàs
Johan Andrés – Gerard Tomàs 
14 junio, 2021
Johan Andrés – Gerard Tomàs
2-0
Eudald Aubalat – Frank Subirats
Johan Andrés – Gerard Tomàs
 
Eudald Aubalat – Frank Subirats
 David Sales – Genís Callau
Pau Calca – Roger Cardona
20 junio, 2021
David Sales – Genís Callau
2-0
Carlos Curto – Gerard Franch
16 junio, 2021
Pau Calca – Roger Cardona
20:00
Oscar Bertomeu – Arnautu Florin
Oscar Bertomeu – Arnautu Florin
17 junio, 2021
Oscar Bertomeu – Arnautu Florin
0-2
Albert Castell – Carlos Vázquez
Oscar Bertomeu – Arnautu Florin
 Albert Castell – Carlos Vázquez
Albert Castell – Carlos Vázquez
18 junio, 2021
Albert Castell – Carlos Vázquez
19:00
Ignasi Rosales – Pere Pau Gausachs Brunet
14 junio, 2021
Albert Castell – Carlos Vázquez
2-0
Dani Tomás – José Tomás
Albert Castell – Carlos Vázquez
 
Dani Tomás – José Tomás
 Ignasi Rosales – Pere Pau Gausachs Brunet
David López – Eloi Fusté Ribera 
14 junio, 2021
David López – Eloi Fusté Ribera
0-2
Cristian Ferré Rodriguez – Xavi Caballe Pujol
Cristian Ferré Rodriguez – Xavi Caballe Pujol
16 junio, 2021
Cristian Ferré Rodriguez – Xavi Caballe Pujol
0-2
Ignasi Rosales – Pere Pau Gausachs Brunet
Cristian Ferré Rodriguez – Xavi Caballe Pujol
 Ignasi Rosales – Pere Pau Gausachs Brunet
David Muñoz – Julián Garcia 
16 junio, 2021
David Muñoz – Julián Garcia
14:55
Ignasi Rosales – Pere Pau Gausachs Brunet
Ignasi Rosales – Pere Pau Gausachs Brunet
 
Ignasi Rosales – Pere Pau Gausachs Brunet
 
Nicolás Picón – Egar Reverté
16 junio, 2021
Nicolás Picón – Egar Reverté
14:55
David Caballé – Oscar Gilabert Gallego
David Caballé – Oscar Gilabert Gallego
16 junio, 2021
David Caballé – Oscar Gilabert Gallego
0-2
Domingo Hierro – Fernando Vazquez Cuevas
David Caballé – Oscar Gilabert Gallego
 Domingo Hierro – Fernando Vazquez Cuevas
Domingo Hierro – Fernando Vazquez Cuevas
17 junio, 2021
Domingo Hierro – Fernando Vazquez Cuevas
2-0
Adrià Trallero – Pep Gasparín
16 junio, 2021
Domingo Hierro – Fernando Vazquez Cuevas
14:55
Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
Domingo Hierro – Fernando Vazquez Cuevas
 
Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
 Domingo Hierro – Fernando Vazquez Cuevas
Adrià Trallero – Pep Gasparín
19 junio, 2021
Domingo Hierro – Fernando Vazquez Cuevas
0-2
Carlos Curto – Gerard Franch
16 junio, 2021
Adrià Trallero – Pep Gasparín
14:55
Didac Rius – Rubén Ferré
Adrià Trallero – Pep Gasparín
16 junio, 2021
Adrià Trallero – Pep Gasparín
2-0
Lluc Gallimó – Marc Ferré
Didac Rius – Rubén Ferré
 Adrià Trallero – Pep Gasparín
Lluc Gallimó – Marc Ferré 
16 junio, 2021
Lluc Gallimó – Marc Ferré
14:55
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
Lluc Gallimó – Marc Ferré
 
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
 Carlos Curto – Gerard Franch
Ferran Roig – Joan Gallimó 
16 junio, 2021
Ferran Roig – Joan Gallimó
14:55
David Farnós – Sergi Gimeno
Ferran Roig – Joan Gallimó
17 junio, 2021
Ferran Roig – Joan Gallimó
1-2
Carlos Curto – Gerard Franch
David Farnós – Sergi Gimeno
 Carlos Curto – Gerard Franch
Pep Piqueras – Andreu Carbo Safont
18 junio, 2021
Carlos Curto – Gerard Franch
2-0
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
16 junio, 2021
Pep Piqueras – Andreu Carbo Safont
14:55
Carlos Curto – Gerard Franch
Carlos Curto – Gerard Franch
 
Carlos Curto – Gerard Franch
 Carlos Curto – Gerard Franch
Francesc Roca – Cesar Fernandez 
16 junio, 2021
Francesc Roca – Cesar Fernandez
14:55
Joan Segarra – Enric Tomàs
Francesc Roca – Cesar Fernandez
17 junio, 2021
Francesc Roca – Cesar Fernandez
0-2
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
Joan Segarra – Enric Tomàs
 Julià Puigcerver – Miquel Montañés
Bye 
16 junio, 2021
Bye
14:55
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
 
Julià Puigcerver – Miquel Montañés

Consolació Càmping l’Ampolla 3a Masculí

Winner

Eudald Aubalat – Frank Subirats

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Nicolás Picón – Egar Reverté   
16 junio, 2021
Nicolás Picón – Egar Reverté
19:00
Bye
Nicolás Picón – Egar Reverté
16 junio, 2021
Nicolás Picón – Egar Reverté
19:00
Víctor Arasa – Joshua Castellà
Bye
 Víctor Arasa – Joshua Castellà
Didac Rius – Rubén Ferré
17 junio, 2021
Víctor Arasa – Joshua Castellà
0-2
Eudald Aubalat – Frank Subirats
16 junio, 2021
Didac Rius – Rubén Ferré
19:00
Víctor Arasa – Joshua Castellà
Víctor Arasa – Joshua Castellà
 
Víctor Arasa – Joshua Castellà
 Eudald Aubalat – Frank Subirats
Jordi Sesé – Josep Llaó
18 junio, 2021
Eudald Aubalat – Frank Subirats
2-0
Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
16 junio, 2021
Jordi Sesé – Josep Llaó
0-2
Eudald Aubalat – Frank Subirats
Eudald Aubalat – Frank Subirats
16 junio, 2021
Eudald Aubalat – Frank Subirats
20:00
Dani Tomás – José Tomás
Eudald Aubalat – Frank Subirats
 Eudald Aubalat – Frank Subirats
Bye 
16 junio, 2021
Bye
20:00
Dani Tomás – José Tomás
Dani Tomás – José Tomás
 
Dani Tomás – José Tomás
 
Joan Segarra – Enric Tomàs
16 junio, 2021
Joan Segarra – Enric Tomàs
0-2
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
16 junio, 2021
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
0-2
Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
 Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
17 junio, 2021
Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
2-0
David Muñoz – Julián Garcia
16 junio, 2021
Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
2-0
David Farnós – Sergi Gimeno
Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
 
David Farnós – Sergi Gimeno
 Alex Ema Hoole – Cristian Piñana
Oscar Bertomeu – Arnautu Florin 
16 junio, 2021
Oscar Bertomeu – Arnautu Florin
21:30
Bye
Oscar Bertomeu – Arnautu Florin
16 junio, 2021
Oscar Bertomeu – Arnautu Florin
1-2
David Muñoz – Julián Garcia
Bye
 David Muñoz – Julián Garcia
Bye 
16 junio, 2021
Bye
21:30
David Muñoz – Julián Garcia
David Muñoz – Julián Garcia
 
David Muñoz – Julián Garcia

Final Càmping l’Ampolla 2a Femení

Winner

Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa   
14 junio, 2021
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
19:00
Bye
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
14 junio, 2021
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
2-0
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
Bye
 Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
Bye
15 junio, 2021
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
2-0
Laia Ferré Martínez – Dàmaris Caballé
14 junio, 2021
Bye
19:00
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
 
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
 Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
Laia Ferré Martínez – Dàmaris Caballé
20 junio, 2021
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
2-0
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
14 junio, 2021
Laia Ferré Martínez – Dàmaris Caballé
19:30
Bye
Laia Ferré Martínez – Dàmaris Caballé
14 junio, 2021
Laia Ferré Martínez – Dàmaris Caballé
2-0
Laura Bonet – Leticia Hunault Nicolau
Bye
 Laia Ferré Martínez – Dàmaris Caballé
Laura Bonet – Leticia Hunault Nicolau 
14 junio, 2021
Laura Bonet – Leticia Hunault Nicolau
19:30
Bye
Laura Bonet – Leticia Hunault Nicolau
 
Bye
 
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
14 junio, 2021
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
0-2
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
15 junio, 2021
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
2-0
Aurea Cartanyà – Adriana Cartanyà
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
 Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Aurea Cartanyà – Adriana Cartanyà
16 junio, 2021
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
2-0
Maria Oliva Alvarado – Laia Sancho
14 junio, 2021
Aurea Cartanyà – Adriana Cartanyà
2-0
Eva Guasch Orti – Janina Rodríguez
Aurea Cartanyà – Adriana Cartanyà
 
Eva Guasch Orti – Janina Rodríguez
 Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Mariona Tornel – Paula Curto 
14 junio, 2021
Mariona Tornel – Paula Curto
21:00
Bye
Mariona Tornel – Paula Curto
14 junio, 2021
Mariona Tornel – Paula Curto
0-2
Maria Oliva Alvarado – Laia Sancho
Bye
 Maria Oliva Alvarado – Laia Sancho
Bye 
14 junio, 2021
Bye
21:00
Maria Oliva Alvarado – Laia Sancho
Maria Oliva Alvarado – Laia Sancho
 
Maria Oliva Alvarado – Laia Sancho

Consolació Càmping l’Ampolla 2a Femení

Winner

Itziar Belles Casanova – Blanca Adam

Quarts de final Semifinals Final
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam  
17 junio, 2021
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
19:00
Bye
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
17 junio, 2021
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
2-0
Laura Bonet – Leticia Hunault Nicolau
Bye
 Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
Laura Bonet – Leticia Hunault Nicolau
18 junio, 2021
Itziar Belles Casanova – Blanca Adam
2-0
Mariona Tornel – Paula Curto
16 junio, 2021
Laura Bonet – Leticia Hunault Nicolau
2-0
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
Laura Bonet – Leticia Hunault Nicolau
 
Julia Estorach Segarra – Vanesa Segarra Piñol
 
Mariona Tornel – Paula Curto
17 junio, 2021
Mariona Tornel – Paula Curto
20:00
Bye
Mariona Tornel – Paula Curto
17 junio, 2021
Mariona Tornel – Paula Curto
2-1
Eva Guasch Orti – Janina Rodríguez
Bye
 Mariona Tornel – Paula Curto
Bye 
17 junio, 2021
Bye
20:00
Eva Guasch Orti – Janina Rodríguez
Eva Guasch Orti – Janina Rodríguez
 
Eva Guasch Orti – Janina Rodríguez

Final Càmping l’Ampolla 3a Femení

Winner

Ana Carmen Rodera – Alba Simón Ferreres

Quarts de final Semifinals Final
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez  
14 junio, 2021
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
19:00
Bye
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
14 junio, 2021
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
2-1
Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma
Bye
 Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
Bye
20 junio, 2021
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
0-2
Ana Carmen Rodera – Alba Simón Ferreres
14 junio, 2021
Bye
19:00
Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma
Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma
 
Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma
 
Monica Canalda Pujol – Ivonne Ventura Mauri
14 junio, 2021
Monica Canalda Pujol – Ivonne Ventura Mauri
0-2
Ana Carmen Rodera – Alba Simón Ferreres
Ana Carmen Rodera – Alba Simón Ferreres
15 junio, 2021
Ana Carmen Rodera – Alba Simón Ferreres
2-0
Dolors Sogues Castrejon – Laia Queral Guimera
Ana Carmen Rodera – Alba Simón Ferreres
 Ana Carmen Rodera – Alba Simón Ferreres
Ivet Merín – Aida Bonfill 
14 junio, 2021
Ivet Merín – Aida Bonfill
1-2
Dolors Sogues Castrejon – Laia Queral Guimera
Dolors Sogues Castrejon – Laia Queral Guimera
 
Dolors Sogues Castrejon – Laia Queral Guimera

Consolació Càmping l’Ampolla 3a Femení

Winner

Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma

Semifinals Final
Ivet Merín – Aida Bonfill 
19 junio, 2021
Ivet Merín – Aida Bonfill
12:00
Bye
Ivet Merín – Aida Bonfill
19 junio, 2021
Ivet Merín – Aida Bonfill
0-2
Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma
Bye
 
Monica Canalda Pujol – Ivonne Ventura Mauri
19 junio, 2021
Monica Canalda Pujol – Ivonne Ventura Mauri
0-2
Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma
Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma
 
Laia Ropals – Mireia Salvador Lluesma
Data Torneig
Del 12 al 20 de juny
Localització
Càmping l’Ampolla
Inscripció
20€