CLUB TENNIS SERRAMAR

Categories: Masculí i Femení

Final Club Tennis Serramar 1a Masculina

Winner

Artur Bel Aznar – Iván Ródenas

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas   
20 mayo, 2021
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
19:00
Bye
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
20 mayo, 2021
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
19:00
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
Bye
 Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
22 mayo, 2021
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
17:00
Diego Polo Dugo – Arturo Blanco
19 mayo, 2021
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
20:00
Bruno Royo – Ivan Grifoll
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
 
Bruno Royo – Ivan Grifoll
 Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
23 mayo, 2021
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
12:00
Nacho Vicente – Carlos Monfort Garcia
15 mayo, 2021
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
19:30
Antonio Mata – Raimon Tolosà
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
21 mayo, 2021
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
22:00
Diego Polo Dugo – Arturo Blanco
Antonio Mata – Raimon Tolosà
 Diego Polo Dugo – Arturo Blanco
Bye 
21 mayo, 2021
Bye
22:00
Diego Polo Dugo – Arturo Blanco
Diego Polo Dugo – Arturo Blanco
 
Diego Polo Dugo – Arturo Blanco
 
David Garcia – Alex Checa Llamosi
21 mayo, 2021
David Garcia – Alex Checa Llamosi
19:30
Bye
David Garcia – Alex Checa Llamosi
21 mayo, 2021
David Garcia – Alex Checa Llamosi
19:30
Carlos Calduch Cherta – Carlos Febrer
Bye
 David Garcia – Alex Checa Llamosi
Ferran Cid – Carlos Bernardo Arrufat
22 mayo, 2021
David Garcia – Alex Checa Llamosi
18:00
Nacho Vicente – Carlos Monfort Garcia
20 mayo, 2021
Ferran Cid – Carlos Bernardo Arrufat
19:00
Carlos Calduch Cherta – Carlos Febrer
Carlos Calduch Cherta – Carlos Febrer
 
Carlos Calduch Cherta – Carlos Febrer
 Nacho Vicente – Carlos Monfort Garcia
Marcel Espanya Serret – Amado Clotet 
20 mayo, 2021
Marcel Espanya Serret – Amado Clotet
20:00
Julià Giné – Carlos Frasquier
Marcel Espanya Serret – Amado Clotet
21 mayo, 2021
Marcel Espanya Serret – Amado Clotet
20:30
Nacho Vicente – Carlos Monfort Garcia
Julià Giné – Carlos Frasquier
 Nacho Vicente – Carlos Monfort Garcia
Bye 
21 mayo, 2021
Bye
20:30
Nacho Vicente – Carlos Monfort Garcia
Nacho Vicente – Carlos Monfort Garcia
 
Nacho Vicente – Carlos Monfort Garcia

Consolació Club Tennis Serramar 1a Masculina

Winner

Ferran Cid – Carlos Bernardo Arrufat

Semifinals Final
Antonio Mata – Raimon Tolosà 
22 mayo, 2021
Antonio Mata – Raimon Tolosà
10:00
Julià Giné – Carlos Frasquier
Julià Giné – Carlos Frasquier
22 mayo, 2021
Julià Giné – Carlos Frasquier
12:00
Ferran Cid – Carlos Bernardo Arrufat
Julià Giné – Carlos Frasquier
 
Bye
22 mayo, 2021
Bye
12:00
Ferran Cid – Carlos Bernardo Arrufat
Ferran Cid – Carlos Bernardo Arrufat
 
Ferran Cid – Carlos Bernardo Arrufat

Final Club Tennis Serramar 2a Masculina

Winner

Marc Quixal – Víctor Alonso

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Bye    
18 mayo, 2021
Bye
20:00
Juan Carlos Martinez Carles – Ginés Pérez
Juan Carlos Martinez Carles – Ginés Pérez
18 mayo, 2021
Juan Carlos Martinez Carles – Ginés Pérez
0-2
Marc Quixal – Víctor Alonso
Juan Carlos Martinez Carles – Ginés Pérez
 Marc Quixal – Víctor Alonso
Bye
20 mayo, 2021
Marc Quixal – Víctor Alonso
20:30
David Sales – Genís Callau
18 mayo, 2021
Bye
20:00
Marc Quixal – Víctor Alonso
Marc Quixal – Víctor Alonso
 
Marc Quixal – Víctor Alonso
 Marc Quixal – Víctor Alonso
Carlos Calduch Cherta – Gabriel Subirats
22 mayo, 2021
Marc Quixal – Víctor Alonso
19:00
Joaquim Rosales – Richard Roiget
14 mayo, 2021
Carlos Calduch Cherta – Gabriel Subirats
1-2
David Sales – Genís Callau
David Sales – Genís Callau
18 mayo, 2021
David Sales – Genís Callau
2-0
Josep Lorente – Ferran Doménech
David Sales – Genís Callau
 David Sales – Genís Callau
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda 
16 mayo, 2021
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
0-2
Josep Lorente – Ferran Doménech
Josep Lorente – Ferran Doménech
 
Josep Lorente – Ferran Doménech
 Marc Quixal – Víctor Alonso
Bye
23 mayo, 2021
Marc Quixal – Víctor Alonso
11:30
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
16 mayo, 2021
Bye
11:00
Joaquim Rosales – Richard Roiget
Joaquim Rosales – Richard Roiget
16 mayo, 2021
Joaquim Rosales – Richard Roiget
2-0
Àlex Vila – Juanma Berlanga
Joaquim Rosales – Richard Roiget
 Joaquim Rosales – Richard Roiget
Eric Gutiérrez – Didac Batet
20 mayo, 2021
Joaquim Rosales – Richard Roiget
17:30
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
14 mayo, 2021
Eric Gutiérrez – Didac Batet
0-2
Àlex Vila – Juanma Berlanga
Àlex Vila – Juanma Berlanga
 
Àlex Vila – Juanma Berlanga
 Joaquim Rosales – Richard Roiget
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal 
14 mayo, 2021
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
2-0
Manel Alacid – Juan Carlos Salcedo
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
16 mayo, 2021
Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
2-0
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
Manel Alacid – Juan Carlos Salcedo
 Jordi Romeu Bel – Rubén Nozal
Bye 
16 mayo, 2021
Bye
17:00
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
 
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
 
Bye
18 mayo, 2021
Bye
18:30
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
18 mayo, 2021
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
2-1
Adrià Trallero – David Rosales
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
 Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
Adrià Trallero – David Rosales
19 mayo, 2021
Gonzalo Julve – Gonzalo Julve JR
0-2
Efrén Rosales – Josian Queralt
14 mayo, 2021
Adrià Trallero – David Rosales
2-0
Xavi Calduch Cherta – Gerard Roglan
Adrià Trallero – David Rosales
 
Xavi Calduch Cherta – Gerard Roglan
 Efrén Rosales – Josian Queralt
Joan Marc Segura – Iván Capitán
22 mayo, 2021
Efrén Rosales – Josian Queralt
20:00
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
14 mayo, 2021
Joan Marc Segura – Iván Capitán
18:00
Efrén Rosales – Josian Queralt
Efrén Rosales – Josian Queralt
16 mayo, 2021
Efrén Rosales – Josian Queralt
2-0
Pep Gasparín – Jordi Castellà
Efrén Rosales – Josian Queralt
 Efrén Rosales – Josian Queralt
Pep Gasparín – Jordi Castellà 
14 mayo, 2021
Pep Gasparín – Jordi Castellà
17:00
Candro Garcia – Agustí Duch
Pep Gasparín – Jordi Castellà
 
Candro Garcia – Agustí Duch
 Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Bye 
17 mayo, 2021
Bye
19:30
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
17 mayo, 2021
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
19:30
Xavi Hierro Toledo – Rai Accensi
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
 Xavi Hierro Toledo – Rai Accensi
Xavi Hierro Toledo – Rai Accensi
21 mayo, 2021
Xavi Hierro Toledo – Rai Accensi
20:30
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
14 mayo, 2021
Xavi Hierro Toledo – Rai Accensi
20:00
Pau Castro – Enric Noia
Xavi Hierro Toledo – Rai Accensi
 
Pau Castro – Enric Noia
 Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Jordi Roig – Marc Castells 
14 mayo, 2021
Jordi Roig – Marc Castells
2-1
Amado Clotet – Héctor Ortega
Amado Clotet – Héctor Ortega
17 mayo, 2021
Amado Clotet – Héctor Ortega
1-2
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Amado Clotet – Héctor Ortega
 Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Bye 
17 mayo, 2021
Bye
21:00
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
 
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort

Consolació Club Tennis Serramar 2a Masculina

Winner

Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga   
21 mayo, 2021
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
17:30
Bye
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
21 mayo, 2021
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
17:30
Eric Gutiérrez – Didac Batet
Bye
 Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
Carlos Calduch Cherta – Gabriel Subirats
21 mayo, 2021
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
20:00
Jordi Roig – Marc Castells
20 mayo, 2021
Carlos Calduch Cherta – Gabriel Subirats
18:00
Eric Gutiérrez – Didac Batet
Eric Gutiérrez – Didac Batet
 
Eric Gutiérrez – Didac Batet
 Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
Jordi Roig – Marc Castells
31 mayo, 2021
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
20:00
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
19 mayo, 2021
Jordi Roig – Marc Castells
22:00
Bye
Jordi Roig – Marc Castells
19 mayo, 2021
Jordi Roig – Marc Castells
22:00
Pau Castro – Enric Noia
Bye
 Jordi Roig – Marc Castells
Bye 
19 mayo, 2021
Bye
22:00
Pau Castro – Enric Noia
Pau Castro – Enric Noia
 
Pau Castro – Enric Noia
 
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
19 mayo, 2021
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
16:00
Bye
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
19 mayo, 2021
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
16:00
Manel Alacid – Juan Carlos Salcedo
Bye
 Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
Xavi Calduch Cherta – Gerard Roglan
21 mayo, 2021
Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
16:00
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
18 mayo, 2021
Xavi Calduch Cherta – Gerard Roglan
20:00
Manel Alacid – Juan Carlos Salcedo
Manel Alacid – Juan Carlos Salcedo
 
Manel Alacid – Juan Carlos Salcedo
 Carlos Calleja Sansano – Josep Subirats
Joan Marc Segura – Iván Capitán 
18 mayo, 2021
Joan Marc Segura – Iván Capitán
17:00
Candro Garcia – Agustí Duch
Joan Marc Segura – Iván Capitán
19 mayo, 2021
Joan Marc Segura – Iván Capitán
19:00
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
Candro Garcia – Agustí Duch
 Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
Bye 
19 mayo, 2021
Bye
19:00
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
 
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda

Final Club Tennis Serramar 3a Masculina

Winner

Julià Puigcerver – Miquel Montañés

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Bye    
14 mayo, 2021
Bye
18:30
Jordi Sabate – Arnau Sabate
Jordi Sabate – Arnau Sabate
14 mayo, 2021
Jordi Sabate – Arnau Sabate
1-2
Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
Jordi Sabate – Arnau Sabate
 Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
Bye
17 mayo, 2021
Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
2-0
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
14 mayo, 2021
Bye
18:30
Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
 
Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
 Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
Bye
20 mayo, 2021
Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
18:15
David Callarisa – Aleix Royo
16 mayo, 2021
Bye
19:00
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
16 mayo, 2021
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
2-0
Xavier Cardona – Roger Cardona
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
 Xavi Cerrato – Lluís Ferré
Bye 
16 mayo, 2021
Bye
19:00
Xavier Cardona – Roger Cardona
Xavier Cardona – Roger Cardona
 
Xavier Cardona – Roger Cardona
 Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
Bye
23 mayo, 2021
Albert Roda Anglés – Joaquim Vallès
09:30
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
15 mayo, 2021
Bye
10:00
Julián Garcia – David Muñoz
Julián Garcia – David Muñoz
15 mayo, 2021
Julián Garcia – David Muñoz
1-2
David Callarisa – Aleix Royo
Julián Garcia – David Muñoz
 David Callarisa – Aleix Royo
Bye
16 mayo, 2021
David Callarisa – Aleix Royo
2-0
Nil Sabaté – Subi
15 mayo, 2021
Bye
10:00
David Callarisa – Aleix Royo
David Callarisa – Aleix Royo
 
David Callarisa – Aleix Royo
 David Callarisa – Aleix Royo
Albert Castell – Nil Sabaté 
13 mayo, 2021
Albert Castell – Nil Sabaté
2-0
Gerard Amaré – Jordan Querol
Albert Castell – Nil Sabaté
15 mayo, 2021
Albert Castell – Nil Sabaté
2-0
Roig – Andreu Garcia
Gerard Amaré – Jordan Querol
 Nil Sabaté – Subi
Bye 
15 mayo, 2021
Bye
11:00
Roig – Andreu Garcia
Roig – Andreu Garcia
 
Roig – Andreu Garcia
 
Josep Mayo Gavalda – Joan Messeguer
14 mayo, 2021
Josep Mayo Gavalda – Joan Messeguer
2-1
Eudald Aubalat – Adrià Sancho
Josep Mayo Gavalda – Joan Messeguer
16 mayo, 2021
Josep Mayo Gavalda – Joan Messeguer
2-0
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
Eudald Aubalat – Adrià Sancho
 Josep Mayo Gavalda – Joan Messeguer
Bye
18 mayo, 2021
Josep Mayo Gavalda – Joan Messeguer
2-0
Francesc Roca – Cesar Fernandez
16 mayo, 2021
Bye
21:30
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
 
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
 Josep Mayo Gavalda – Joan Messeguer
Bye
21 mayo, 2021
Josep Mayo Gavalda – Joan Messeguer
22:00
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
15 mayo, 2021
Bye
11:30
Francesc Roca – Cesar Fernandez
Francesc Roca – Cesar Fernandez
15 mayo, 2021
Francesc Roca – Cesar Fernandez
2-0
Sergi Juani – Ignasi Rosales
Francesc Roca – Cesar Fernandez
 Francesc Roca – Cesar Fernandez
Bye 
15 mayo, 2021
Bye
11:30
Sergi Juani – Ignasi Rosales
Sergi Juani – Ignasi Rosales
 
Sergi Juani – Ignasi Rosales
 Julià Puigcerver – Miquel Montañés
Bye 
15 mayo, 2021
Bye
12:00
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
15 mayo, 2021
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
2-0
Enric Querol – Quim Bonet
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
 Julià Puigcerver – Miquel Montañés
Bye
17 mayo, 2021
Julià Puigcerver – Miquel Montañés
2-0
Marta Ros – Vanessa Marzal
15 mayo, 2021
Bye
12:00
Enric Querol – Quim Bonet
Enric Querol – Quim Bonet
 
Enric Querol – Quim Bonet
 Julià Puigcerver – Miquel Montañés
Bye 
16 mayo, 2021
Bye
20:00
Gerard Parisi – Edgar Blánquez
Gerard Parisi – Edgar Blánquez
16 mayo, 2021
Gerard Parisi – Edgar Blánquez
0-2
Marta Ros – Vanessa Marzal
Gerard Parisi – Edgar Blánquez
 Marta Ros – Vanessa Marzal
Bye 
16 mayo, 2021
Bye
20:00
Marta Ros – Vanessa Marzal
Marta Ros – Vanessa Marzal
 
Marta Ros – Vanessa Marzal

Consolació Club Tennis Serramar 3a Masculina

Winner

Eudald Aubalat – Adrià Sancho

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Jordi Sabate – Arnau Sabate   
18 mayo, 2021
Jordi Sabate – Arnau Sabate
17:00
Bye
Jordi Sabate – Arnau Sabate
18 mayo, 2021
Jordi Sabate – Arnau Sabate
17:00
Xavier Cardona – Roger Cardona
Bye
 Jordi Sabate – Arnau Sabate
Bye
22 mayo, 2021
Jordi Sabate – Arnau Sabate
11:00
Eudald Aubalat – Adrià Sancho
18 mayo, 2021
Bye
17:00
Xavier Cardona – Roger Cardona
Xavier Cardona – Roger Cardona
 
Xavier Cardona – Roger Cardona
 Eudald Aubalat – Adrià Sancho
Julián Garcia – David Muñoz
26 mayo, 2021
Eudald Aubalat – Adrià Sancho
20:00
Roig – Andreu Garcia
20 mayo, 2021
Julián Garcia – David Muñoz
22:00
Bye
Julián Garcia – David Muñoz
20 mayo, 2021
Julián Garcia – David Muñoz
22:00
Eudald Aubalat – Adrià Sancho
Bye
 Eudald Aubalat – Adrià Sancho
Gerard Amaré – Jordan Querol 
17 mayo, 2021
Gerard Amaré – Jordan Querol
19:00
Eudald Aubalat – Adrià Sancho
Eudald Aubalat – Adrià Sancho
 
Eudald Aubalat – Adrià Sancho
 
Gerard Parisi – Edgar Blánquez
17 mayo, 2021
Gerard Parisi – Edgar Blánquez
18:30
Bye
Gerard Parisi – Edgar Blánquez
17 mayo, 2021
Gerard Parisi – Edgar Blánquez
18:30
Roig – Andreu Garcia
Bye
 Roig – Andreu Garcia
Bye
21 mayo, 2021
Roig – Andreu Garcia
22:30
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
17 mayo, 2021
Bye
18:30
Roig – Andreu Garcia
Roig – Andreu Garcia
 
Roig – Andreu Garcia
 Roig – Andreu Garcia
Bye 
19 mayo, 2021
Bye
19:30
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
19 mayo, 2021
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
19:30
Sergi Juani – Ignasi Rosales
Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
 Juan Carlos Fortea – Guille Culebra
Sergi Juani – Ignasi Rosales 
19 mayo, 2021
Sergi Juani – Ignasi Rosales
19:30
Bye
Sergi Juani – Ignasi Rosales
 
Bye

Final Club Tennis Serramar 4a Masculina

Winner

Didac Rius – Rubén Ferré

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Didac Rius – Rubén Ferré   
16 mayo, 2021
Didac Rius – Rubén Ferré
18:30
Bye
Didac Rius – Rubén Ferré
16 mayo, 2021
Didac Rius – Rubén Ferré
2-0
Cristian Guzmán – Manel Martí
Bye
 Didac Rius – Rubén Ferré
Bye
22 mayo, 2021
Didac Rius – Rubén Ferré
18:30
Carles Soler – Pau Franch
16 mayo, 2021
Bye
18:30
Cristian Guzmán – Manel Martí
Cristian Guzmán – Manel Martí
 
Cristian Guzmán – Manel Martí
 Didac Rius – Rubén Ferré
Carles Soler – Pau Franch
23 mayo, 2021
Didac Rius – Rubén Ferré
09:30
Barry Abdul – Joel Garcia
17 mayo, 2021
Carles Soler – Pau Franch
17:30
Bye
Carles Soler – Pau Franch
17 mayo, 2021
Carles Soler – Pau Franch
2-0
Kamen Kamenov – Miquel Badia
Bye
 Carles Soler – Pau Franch
Borja Orts – Pau Llido 
16 mayo, 2021
Borja Orts – Pau Llido
0-2
Kamen Kamenov – Miquel Badia
Kamen Kamenov – Miquel Badia
 
Kamen Kamenov – Miquel Badia
 
David Caballé – Jordi Miró
17 mayo, 2021
David Caballé – Jordi Miró
17:00
Bye
David Caballé – Jordi Miró
17 mayo, 2021
David Caballé – Jordi Miró
1-2
Barry Abdul – Joel Garcia
Bye
 Barry Abdul – Joel Garcia
Barry Abdul – Joel Garcia
21 mayo, 2021
Barry Abdul – Joel Garcia
17:00
Gerard Fàbrega – Dani Giner
15 mayo, 2021
Barry Abdul – Joel Garcia
2-0
Ramon Adell – Pep Piqueras
Barry Abdul – Joel Garcia
 
Ramon Adell – Pep Piqueras
 Barry Abdul – Joel Garcia
Bye 
15 mayo, 2021
Bye
10:30
Gerard Fàbrega – Dani Giner
Gerard Fàbrega – Dani Giner
15 mayo, 2021
Gerard Fàbrega – Dani Giner
2-0
Josep Macías – Josep Viladoms
Gerard Fàbrega – Dani Giner
 Gerard Fàbrega – Dani Giner
Bye 
15 mayo, 2021
Bye
10:30
Josep Macías – Josep Viladoms
Josep Macías – Josep Viladoms
 
Josep Macías – Josep Viladoms

Consolació Club Tennis Serramar 4a Masculina

Winner

David Caballé – Jordi Miró

Quarts de final Semifinals Final
David Caballé – Jordi Miró  
20 mayo, 2021
David Caballé – Jordi Miró
17:30
Bye
David Caballé – Jordi Miró
20 mayo, 2021
David Caballé – Jordi Miró
17:30
Cristian Guzmán – Manel Martí
Bye
 David Caballé – Jordi Miró
Bye
23 mayo, 2021
David Caballé – Jordi Miró
09:00
Josep Macías – Josep Viladoms
20 mayo, 2021
Bye
17:30
Cristian Guzmán – Manel Martí
Cristian Guzmán – Manel Martí
 
Cristian Guzmán – Manel Martí
 
Josep Macías – Josep Viladoms
19 mayo, 2021
Josep Macías – Josep Viladoms
19:00
Ramon Adell – Pep Piqueras
Josep Macías – Josep Viladoms
21 mayo, 2021
Josep Macías – Josep Viladoms
18:30
Borja Orts – Pau Llido
Ramon Adell – Pep Piqueras
 Josep Macías – Josep Viladoms
Bye 
21 mayo, 2021
Bye
18:30
Borja Orts – Pau Llido
Borja Orts – Pau Llido
 
Borja Orts – Pau Llido

Final Club Tennis Serramar 2a Femenina

Winner

Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa

Quarts de final Semifinals Final
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa  
15 mayo, 2021
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
2-0
Sara Morales – Sara Alcázar
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
21 mayo, 2021
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
18:30
Marta Solé – Ruth Talarn Tomàs
Sara Morales – Sara Alcázar
 Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
Marta Solé – Ruth Talarn Tomàs
23 mayo, 2021
Tamara Garcia Gomez – Esther Bedmar Insa
10:30
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
17 mayo, 2021
Marta Solé – Ruth Talarn Tomàs
2-0
Sonia Martínez Aguilar – Cinta Carbó Gargallo
Marta Solé – Ruth Talarn Tomàs
 
Sonia Martínez Aguilar – Cinta Carbó Gargallo
 
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
15 mayo, 2021
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
2-0
Ruth Medina – Sandra Verge De los aires
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
22 mayo, 2021
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
10:00
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
Ruth Medina – Sandra Verge De los aires
 Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero 
19 mayo, 2021
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
2-1
Laura Vegué – Gemma Duran Ferre
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
 
Laura Vegué – Gemma Duran Ferre

Consolació Club Tennis Serramar 2a Femenina

Winner

Laura Vegué – Gemma Duran Ferre

Quarts de final Semifinals Final
Bye  
19 mayo, 2021
Bye
20:00
Laura Vegué – Gemma Duran Ferre
Laura Vegué – Gemma Duran Ferre
19 mayo, 2021
Laura Vegué – Gemma Duran Ferre
20:00
Sara Morales – Sara Alcázar
Laura Vegué – Gemma Duran Ferre
 Laura Vegué – Gemma Duran Ferre
Sara Morales – Sara Alcázar
22 mayo, 2021
Laura Vegué – Gemma Duran Ferre
11:30
Ruth Medina – Sandra Verge De los aires
19 mayo, 2021
Sara Morales – Sara Alcázar
20:00
Bye
Sara Morales – Sara Alcázar
 
Bye
 
Bye
19 mayo, 2021
Bye
18:00
Sonia Martínez Aguilar – Cinta Carbó Gargallo
Sonia Martínez Aguilar – Cinta Carbó Gargallo
19 mayo, 2021
Sonia Martínez Aguilar – Cinta Carbó Gargallo
18:00
Ruth Medina – Sandra Verge De los aires
Sonia Martínez Aguilar – Cinta Carbó Gargallo
 Ruth Medina – Sandra Verge De los aires
Ruth Medina – Sandra Verge De los aires 
19 mayo, 2021
Ruth Medina – Sandra Verge De los aires
18:00
Bye
Ruth Medina – Sandra Verge De los aires
 
Bye

Final Club Tennis Serramar 3a Femenina

Winner

Ana Carmen Rodera – Irene Estellé

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Bye   
16 mayo, 2021
Bye
19:30
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
16 mayo, 2021
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
0-2
Eva Gemelli – Maria Rosales
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
 Eva Gemelli – Maria Rosales
Bye
22 mayo, 2021
Eva Gemelli – Maria Rosales
16:30
Mireia Mora – Núria Moria
16 mayo, 2021
Bye
19:30
Eva Gemelli – Maria Rosales
Eva Gemelli – Maria Rosales
 
Eva Gemelli – Maria Rosales
 Mireia Mora – Núria Moria
Mireia Mora – Núria Moria
23 mayo, 2021
Mireia Mora – Núria Moria
10:30
Ana Carmen Rodera – Irene Estellé
16 mayo, 2021
Mireia Mora – Núria Moria
2-0
Elena Garcia – Tere Subirats
Mireia Mora – Núria Moria
19 mayo, 2021
Mireia Mora – Núria Moria
2-1
Bea Esteller – Gemma Gelida
Elena Garcia – Tere Subirats
 Mireia Mora – Núria Moria
Bye 
19 mayo, 2021
Bye
19:00
Bea Esteller – Gemma Gelida
Bea Esteller – Gemma Gelida
 
Bea Esteller – Gemma Gelida
 
Bye
16 mayo, 2021
Bye
10:00
Rosa Sans – Lidia Isierte
Rosa Sans – Lidia Isierte
16 mayo, 2021
Rosa Sans – Lidia Isierte
0-2
Patricia Bonavida Colome – Àngels Benaiges
Rosa Sans – Lidia Isierte
 Patricia Bonavida Colome – Àngels Benaiges
Bye
21 mayo, 2021
Patricia Bonavida Colome – Àngels Benaiges
21:00
Ana Carmen Rodera – Irene Estellé
16 mayo, 2021
Bye
10:00
Patricia Bonavida Colome – Àngels Benaiges
Patricia Bonavida Colome – Àngels Benaiges
 
Patricia Bonavida Colome – Àngels Benaiges
 Ana Carmen Rodera – Irene Estellé
Bye 
17 mayo, 2021
Bye
19:00
Gemma Vernet – Emma Betalú
Gemma Vernet – Emma Betalú
17 mayo, 2021
Gemma Vernet – Emma Betalú
0-2
Ana Carmen Rodera – Irene Estellé
Gemma Vernet – Emma Betalú
 Ana Carmen Rodera – Irene Estellé
Bye 
17 mayo, 2021
Bye
19:00
Ana Carmen Rodera – Irene Estellé
Ana Carmen Rodera – Irene Estellé
 
Ana Carmen Rodera – Irene Estellé

Consolació Club Tennis Serramar 3a Femenina

Winner

Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez

Quarts de final Semifinals Final
Bye  
21 mayo, 2021
Bye
17:00
Rosa Sans – Lidia Isierte
Rosa Sans – Lidia Isierte
21 mayo, 2021
Rosa Sans – Lidia Isierte
17:00
Gemma Vernet – Emma Betalú
Rosa Sans – Lidia Isierte
 Rosa Sans – Lidia Isierte
Gemma Vernet – Emma Betalú
22 mayo, 2021
Rosa Sans – Lidia Isierte
20:30
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
21 mayo, 2021
Gemma Vernet – Emma Betalú
17:00
Bye
Gemma Vernet – Emma Betalú
 
Bye
 
Elena Garcia – Tere Subirats
21 mayo, 2021
Elena Garcia – Tere Subirats
18:30
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
22 mayo, 2021
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
17:30
Bea Esteller – Gemma Gelida
Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
 Saskia Gutiérrez – Gemma Sánchez
Bea Esteller – Gemma Gelida 
22 mayo, 2021
Bea Esteller – Gemma Gelida
17:30
Bye
Bea Esteller – Gemma Gelida
 
Bye
Data Torneig
Del 17 al 23 de maig
Localització
Club Tennis Serramar
Inscripció
20€