I AM PADEL

Categories: Masculí i Femení

Final I Am Padel 1a Masculina

Winner

Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas   
23 abril, 2021
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
19:30
Bye
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
23 abril, 2021
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
2-0
Raimon Tolosà – Ramon Ibáñez
Bye
 Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
Ferran Cid – Amado Clotet
24 abril, 2021
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
2-0
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
18 abril, 2021
Ferran Cid – Amado Clotet
0-2
Raimon Tolosà – Ramon Ibáñez
Raimon Tolosà – Ramon Ibáñez
 
Raimon Tolosà – Ramon Ibáñez
 Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
25 abril, 2021
Artur Bel Aznar – Iván Ródenas
1-2
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
18 abril, 2021
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
17:30
Bye
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
18 abril, 2021
Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
2-1
David Fernández – Àngel Dosdà
Bye
 Albert Garcia – Alex Lopez Chilleron
Bye 
18 abril, 2021
Bye
17:30
David Fernández – Àngel Dosdà
David Fernández – Àngel Dosdà
 
David Fernández – Àngel Dosdà
 
Bye
23 abril, 2021
Bye
19:00
Nacho Vicente – Arturo Blanco
Nacho Vicente – Arturo Blanco
23 abril, 2021
Nacho Vicente – Arturo Blanco
2-0
David Garcia – Marcel Espanya Serret
Nacho Vicente – Arturo Blanco
 Nacho Vicente – Arturo Blanco
Abel Farnós – Carlos Frasquier
24 abril, 2021
Nacho Vicente – Arturo Blanco
0-2
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
18 abril, 2021
Abel Farnós – Carlos Frasquier
1-2
David Garcia – Marcel Espanya Serret
David Garcia – Marcel Espanya Serret
 
David Garcia – Marcel Espanya Serret
 Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
Carlos Calduch Cherta – Agustín Hernández 
18 abril, 2021
Carlos Calduch Cherta – Agustín Hernández
0-2
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
23 abril, 2021
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
0-2
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
Francesc Crisol Borras – Marc Subirats Ripoll
 Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez 
23 abril, 2021
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
20:00
Bye
Carlos Belles Aparicio – Jordi Vázquez
 
Bye

Consolació I Am Padel 1a Masculina

Winner

Carlos Calduch Cherta – Agustín Hernández

Semifinals Final
Ferran Cid – Amado Clotet 
22 abril, 2021
Ferran Cid – Amado Clotet
2-0
Abel Farnós – Carlos Frasquier
Ferran Cid – Amado Clotet
24 abril, 2021
Ferran Cid – Amado Clotet
1-2
Carlos Calduch Cherta – Agustín Hernández
Abel Farnós – Carlos Frasquier
 
Bye
24 abril, 2021
Bye
13:00
Carlos Calduch Cherta – Agustín Hernández
Carlos Calduch Cherta – Agustín Hernández
 
Carlos Calduch Cherta – Agustín Hernández

Final I Am Padel 2a Masculina

Winner

Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Bye    
18 abril, 2021
Bye
19:30
Roger Esteban – Josep Subirats
Roger Esteban – Josep Subirats
18 abril, 2021
Roger Esteban – Josep Subirats
2-1
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
Roger Esteban – Josep Subirats
 Roger Esteban – Josep Subirats
Bye
22 abril, 2021
Roger Esteban – Josep Subirats
0-2
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
18 abril, 2021
Bye
19:30
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
 
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
 Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Luis Oscar Felip Martinez – Oriol Roldán
24 abril, 2021
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
2-1
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
19 abril, 2021
Luis Oscar Felip Martinez – Oriol Roldán
1-2
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
20 abril, 2021
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
1-2
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Miquel Meseguer Fonollosa – Josep Mayo Gavalda
 Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Bye 
20 abril, 2021
Bye
20:30
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
 
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
 Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
Bye
25 abril, 2021
Pere Pau Gausachs Brunet – Pep Garcia Fort
1-2
Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
18 abril, 2021
Bye
10:00
Amador Navarro – Víctor Alegre
Amador Navarro – Víctor Alegre
18 abril, 2021
Amador Navarro – Víctor Alegre
0-2
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Amador Navarro – Víctor Alegre
 Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
22 abril, 2021
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
0-2
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
17 abril, 2021
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
2-0
Jonathan Herrero Gil – Xavi Hierro Toledo
Marc Blanch Serrado – Àngel Garcia Vaqué
 
Jonathan Herrero Gil – Xavi Hierro Toledo
 Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
Bye 
18 abril, 2021
Bye
17:30
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
18 abril, 2021
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
1-2
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
 Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
Bye 
18 abril, 2021
Bye
17:30
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
 
Carlos Anós Rodriguez – Francesc Xavier Forés Castell
 
Bye
18 abril, 2021
Bye
16:30
Josep Roig – Rai Accensi
Josep Roig – Rai Accensi
18 abril, 2021
Josep Roig – Rai Accensi
0-2
Joaquim Rosales – Richard Roiget
Josep Roig – Rai Accensi
 Joaquim Rosales – Richard Roiget
Andres Vitti Anton – Xavi Chao
22 abril, 2021
Joaquim Rosales – Richard Roiget
2-1
Jordi Castellvi Monteso – Pau Roncero Lleixà
17 abril, 2021
Andres Vitti Anton – Xavi Chao
1-2
Joaquim Rosales – Richard Roiget
Joaquim Rosales – Richard Roiget
 
Joaquim Rosales – Richard Roiget
 Joaquim Rosales – Richard Roiget
Pau Castro Reverter – Enric Nolla Queralt
24 abril, 2021
Joaquim Rosales – Richard Roiget
1-2
Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
18 abril, 2021
Pau Castro Reverter – Enric Nolla Queralt
0-2
Jordi Castellvi Monteso – Pau Roncero Lleixà
Jordi Castellvi Monteso – Pau Roncero Lleixà
21 abril, 2021
Jordi Castellvi Monteso – Pau Roncero Lleixà
2-0
Xavi Forcadell Marine – Héctor
Jordi Castellvi Monteso – Pau Roncero Lleixà
 Jordi Castellvi Monteso – Pau Roncero Lleixà
Bye 
21 abril, 2021
Bye
18:30
Xavi Forcadell Marine – Héctor
Xavi Forcadell Marine – Héctor
 
Xavi Forcadell Marine – Héctor
 Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
Bye 
18 abril, 2021
Bye
19:30
Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
18 abril, 2021
Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
2-0
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
 Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
Bye
23 abril, 2021
Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
2-0
Álex Moralejo – Agustín
18 abril, 2021
Bye
19:30
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
 
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
 Alex Checa Llamosi – Josep Jovaní González
Xumi – Marc Vilagrassa 
19 abril, 2021
Xumi – Marc Vilagrassa
0-2
Àlex Vila – Juanma Berlanga
Àlex Vila – Juanma Berlanga
20 abril, 2021
Àlex Vila – Juanma Berlanga
0-2
Álex Moralejo – Agustín
Àlex Vila – Juanma Berlanga
 Álex Moralejo – Agustín
Bye 
20 abril, 2021
Bye
18:30
Álex Moralejo – Agustín
Álex Moralejo – Agustín
 
Álex Moralejo – Agustín

Consolació I Am Padel 2a Masculina

Winner

Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz   
23 abril, 2021
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
18:30
Bye
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
23 abril, 2021
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
2-0
Luis Oscar Felip Martinez – Oriol Roldán
Bye
 Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
Bye
24 abril, 2021
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
2-0
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
23 abril, 2021
Bye
18:30
Luis Oscar Felip Martinez – Oriol Roldán
Luis Oscar Felip Martinez – Oriol Roldán
 
Luis Oscar Felip Martinez – Oriol Roldán
 Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
Jonathan Herrero Gil – Xavi Hierro Toledo
25 abril, 2021
Aleix Masdeu Medina – Gerard Fresquet Ortiz
0-2
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
20 abril, 2021
Jonathan Herrero Gil – Xavi Hierro Toledo
18:30
Bye
Jonathan Herrero Gil – Xavi Hierro Toledo
20 abril, 2021
Jonathan Herrero Gil – Xavi Hierro Toledo
18:30
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
Bye
 Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
Bye 
20 abril, 2021
Bye
18:30
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
 
Ramon Reverte Romeu – Enric Garriga
 
Andres Vitti Anton – Xavi Chao
20 abril, 2021
Andres Vitti Anton – Xavi Chao
20:30
Josep Roig – Rai Accensi
Andres Vitti Anton – Xavi Chao
24 abril, 2021
Andres Vitti Anton – Xavi Chao
10:00
Pau Castro Reverter – Enric Nolla Queralt
Josep Roig – Rai Accensi
 Andres Vitti Anton – Xavi Chao
Pau Castro Reverter – Enric Nolla Queralt
24 abril, 2021
Andres Vitti Anton – Xavi Chao
0-2
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
23 abril, 2021
Pau Castro Reverter – Enric Nolla Queralt
2-0
Xavi Forcadell Marine – Héctor
Pau Castro Reverter – Enric Nolla Queralt
 
Xavi Forcadell Marine – Héctor
 Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs 
21 abril, 2021
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
20:30
Bye
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
21 abril, 2021
Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
2-1
Xumi – Marc Vilagrassa
Bye
 Jordi Romeu Bel – Xavi Tomàs
Bye 
23 abril, 2021
Bye
20:30
Xumi – Marc Vilagrassa
Xumi – Marc Vilagrassa
 
Xumi – Marc Vilagrassa

Final I Am Padel 3a Masculina

Winner

Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Toni Calafat – Albert Noguera    
17 abril, 2021
Toni Calafat – Albert Noguera
2-0
Arcadio – Amador Barberà
Toni Calafat – Albert Noguera
22 abril, 2021
Toni Calafat – Albert Noguera
18:30
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
Arcadio – Amador Barberà
 Toni Calafat – Albert Noguera
Bye
22 abril, 2021
Toni Calafat – Albert Noguera
2-1
Genís Callau – David Sales
21 abril, 2021
Bye
18:30
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
 
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
 Toni Calafat – Albert Noguera
Jesús Calvo – Josep Gargallo
24 abril, 2021
Toni Calafat – Albert Noguera
2-1
Carlos Cano – Oriol Bertomeu Guil
18 abril, 2021
Jesús Calvo – Josep Gargallo
2-0
Jordi Sabate – Arnau Sabate
Jesús Calvo – Josep Gargallo
19 abril, 2021
Jesús Calvo – Josep Gargallo
0-2
Genís Callau – David Sales
Jordi Sabate – Arnau Sabate
 Genís Callau – David Sales
Oscar Gilabert Gallego – Marc Pavon Sebastia 
17 abril, 2021
Oscar Gilabert Gallego – Marc Pavon Sebastia
1-2
Genís Callau – David Sales
Genís Callau – David Sales
 
Genís Callau – David Sales
 Toni Calafat – Albert Noguera
Carlos Cano – Oriol Bertomeu Guil
25 abril, 2021
Toni Calafat – Albert Noguera
0-2
Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
18 abril, 2021
Carlos Cano – Oriol Bertomeu Guil
2-1
Dacian – David Muñoz
Carlos Cano – Oriol Bertomeu Guil
20 abril, 2021
Carlos Cano – Oriol Bertomeu Guil
2-0
Albert Segura – Toni Sánchez
Dacian – David Muñoz
 Carlos Cano – Oriol Bertomeu Guil
Albert Segura – Toni Sánchez
21 abril, 2021
Carlos Cano – Oriol Bertomeu Guil
2-1
Gerard Tomàs – Rubén Nozal
17 abril, 2021
Albert Segura – Toni Sánchez
2-0
Angel Sanchez Pelayo – Juan Javier Martínez Marín
Albert Segura – Toni Sánchez
 
Angel Sanchez Pelayo – Juan Javier Martínez Marín
 Carlos Cano – Oriol Bertomeu Guil
Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal 
18 abril, 2021
Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
0-2
Rubén Sánchez – Xavi Romero
Rubén Sánchez – Xavi Romero
21 abril, 2021
Rubén Sánchez – Xavi Romero
1-2
Gerard Tomàs – Rubén Nozal
Rubén Sánchez – Xavi Romero
 Gerard Tomàs – Rubén Nozal
Gerard Tomàs – Rubén Nozal 
18 abril, 2021
Gerard Tomàs – Rubén Nozal
2-0
Jesus Navarro Franch – Marc Monteverde
Gerard Tomàs – Rubén Nozal
 
Jesus Navarro Franch – Marc Monteverde
 
Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
19 abril, 2021
Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
2-0
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
21 abril, 2021
Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
2-0
David Callarisa – Ivan
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
 Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
David Callarisa – Ivan
23 abril, 2021
Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
2-1
Josep Lorente – Ferran Doménech
18 abril, 2021
David Callarisa – Ivan
2-0
Pere Gómez – Didac Roiget
David Callarisa – Ivan
 
Pere Gómez – Didac Roiget
 Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
Josué Royo Miro – Albert Roda Anglés
24 abril, 2021
Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
2-0
Dani Tomàs – Rosendo
19 abril, 2021
Josué Royo Miro – Albert Roda Anglés
2-1
Eloi Fusté Ribera – David López
Josué Royo Miro – Albert Roda Anglés
21 abril, 2021
Josué Royo Miro – Albert Roda Anglés
1-2
Josep Lorente – Ferran Doménech
Eloi Fusté Ribera – David López
 Josep Lorente – Ferran Doménech
Jordi Porres – Alberto Burgos Cervera 
17 abril, 2021
Jordi Porres – Alberto Burgos Cervera
0-2
Josep Lorente – Ferran Doménech
Josep Lorente – Ferran Doménech
 
Josep Lorente – Ferran Doménech
 Nil Sabaté – Josep Subirats Ferreres
Cristian Ferré Rodriguez – Alberto Miguel Baz Navas 
17 abril, 2021
Cristian Ferré Rodriguez – Alberto Miguel Baz Navas
1-2
Albert Herrero – Iker Díaz
Albert Herrero – Iker Díaz
18 abril, 2021
Albert Herrero – Iker Díaz
0-2
Marcelo – Xavi Forcadell Marine
Albert Herrero – Iker Díaz
 Marcelo – Xavi Forcadell Marine
Bye
22 abril, 2021
Marcelo – Xavi Forcadell Marine
2-0
Dani Tomàs – Rosendo
18 abril, 2021
Bye
20:30
Marcelo – Xavi Forcadell Marine
Marcelo – Xavi Forcadell Marine
 
Marcelo – Xavi Forcadell Marine
 Dani Tomàs – Rosendo
Paco Moreno – Dani 
17 abril, 2021
Paco Moreno – Dani
2-0
Pablo Alba – Darwin
Paco Moreno – Dani
19 abril, 2021
Paco Moreno – Dani
0-2
Dani Tomàs – Rosendo
Pablo Alba – Darwin
 Dani Tomàs – Rosendo
Gerard Roglan – Marc Cervera 
17 abril, 2021
Gerard Roglan – Marc Cervera
1-2
Dani Tomàs – Rosendo
Dani Tomàs – Rosendo
 
Dani Tomàs – Rosendo

Consolació I Am Padel 3a Masculina

Winner

Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Arcadio – Amador Barberà   
22 abril, 2021
Arcadio – Amador Barberà
0-2
Pere Gómez – Didac Roiget
Pere Gómez – Didac Roiget
23 abril, 2021
Pere Gómez – Didac Roiget
0-2
Oscar Gilabert Gallego – Marc Pavon Sebastia
Pere Gómez – Didac Roiget
 Oscar Gilabert Gallego – Marc Pavon Sebastia
Bye
24 abril, 2021
Oscar Gilabert Gallego – Marc Pavon Sebastia
1-2
Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
23 abril, 2021
Bye
19:30
Oscar Gilabert Gallego – Marc Pavon Sebastia
Oscar Gilabert Gallego – Marc Pavon Sebastia
 
Oscar Gilabert Gallego – Marc Pavon Sebastia
 Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
Angel Sanchez Pelayo – Juan Javier Martínez Marín
25 abril, 2021
Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
0-2
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
22 abril, 2021
Angel Sanchez Pelayo – Juan Javier Martínez Marín
0-2
Bye
Angel Sanchez Pelayo – Juan Javier Martínez Marín
22 abril, 2021
Angel Sanchez Pelayo – Juan Javier Martínez Marín
0-2
Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
Bye
 Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
Bye 
22 abril, 2021
Bye
19:30
Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
 
Alan Sabaté Vidal – Edgar Sabaté Vidal
 
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
23 abril, 2021
Xavi Cerrato – Lluís Ferré
0-2
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
24 abril, 2021
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
2-0
Jordi Porres – Alberto Burgos Cervera
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
 Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
Bye
24 abril, 2021
Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
2-0
Cristian Ferré Rodriguez – Alberto Miguel Baz Navas
24 abril, 2021
Bye
10:00
Jordi Porres – Alberto Burgos Cervera
Jordi Porres – Alberto Burgos Cervera
 
Jordi Porres – Alberto Burgos Cervera
 Alex Lara Barreda – Conrad Ropals Valldaura
Cristian Ferré Rodriguez – Alberto Miguel Baz Navas 
24 abril, 2021
Cristian Ferré Rodriguez – Alberto Miguel Baz Navas
10:30
Bye
Cristian Ferré Rodriguez – Alberto Miguel Baz Navas
24 abril, 2021
Cristian Ferré Rodriguez – Alberto Miguel Baz Navas
10:30
Gerard Roglan – Marc Cervera
Bye
 Cristian Ferré Rodriguez – Alberto Miguel Baz Navas
Bye 
24 abril, 2021
Bye
10:30
Gerard Roglan – Marc Cervera
Gerard Roglan – Marc Cervera
 
Gerard Roglan – Marc Cervera

Final I Am Padel 4a Masculina

Winner

Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri

Ronda 1 Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Albert Castell – Joan Messeguer    
18 abril, 2021
Albert Castell – Joan Messeguer
11:00
Bye
Albert Castell – Joan Messeguer
18 abril, 2021
Albert Castell – Joan Messeguer
2-0
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
Bye
 Albert Castell – Joan Messeguer
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
21 abril, 2021
Albert Castell – Joan Messeguer
1-2
Xavier Cardona – Carles Soler
17 abril, 2021
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
2-0
Àlex Gonell – Jesús Mellinas
David Tomas Verges – Aleix Bertomeu Serral
 
Àlex Gonell – Jesús Mellinas
 Xavier Cardona – Carles Soler
Marc Aubeso – Joel Garriga
24 abril, 2021
Xavier Cardona – Carles Soler
2-0
Joan Gallimó – Ferran Roig
17 abril, 2021
Marc Aubeso – Joel Garriga
0-2
Xavier Cardona – Carles Soler
Xavier Cardona – Carles Soler
18 abril, 2021
Xavier Cardona – Carles Soler
2-1
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
Xavier Cardona – Carles Soler
 Xavier Cardona – Carles Soler
Bye 
18 abril, 2021
Bye
09:00
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
 
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
 Xavier Cardona – Carles Soler
Bye
25 abril, 2021
Xavier Cardona – Carles Soler
0-2
Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
18 abril, 2021
Bye
11:00
Bernat Bel – Andreu Garcia
Bernat Bel – Andreu Garcia
18 abril, 2021
Bernat Bel – Andreu Garcia
2-0
Kevin Forcadell Belvis – Toni Serrano Baz
Bernat Bel – Andreu Garcia
 Bernat Bel – Andreu Garcia
Kevin Forcadell Belvis – Toni Serrano Baz
20 abril, 2021
Bernat Bel – Andreu Garcia
0-2
Joan Gallimó – Ferran Roig
17 abril, 2021
Kevin Forcadell Belvis – Toni Serrano Baz
2-1
Josep Torrent – Vicent Fernández
Kevin Forcadell Belvis – Toni Serrano Baz
 
Josep Torrent – Vicent Fernández
 Joan Gallimó – Ferran Roig
Bye 
18 abril, 2021
Bye
16:30
Joan Gallimó – Ferran Roig
Joan Gallimó – Ferran Roig
18 abril, 2021
Joan Gallimó – Ferran Roig
2-0
Tomàs Garcia – Pep Piqueres
Joan Gallimó – Ferran Roig
 Joan Gallimó – Ferran Roig
Josep Macías – Josep Viladoms 
17 abril, 2021
Josep Macías – Josep Viladoms
1-2
Tomàs Garcia – Pep Piqueres
Tomàs Garcia – Pep Piqueres
 
Tomàs Garcia – Pep Piqueres
 
Bye
19 abril, 2021
Bye
20:30
Iván Garcia – Cristian Subirats
Iván Garcia – Cristian Subirats
19 abril, 2021
Iván Garcia – Cristian Subirats
1-2
Didac Rius Sabate – Ruben Ferre Garcia
Iván Garcia – Cristian Subirats
 Didac Rius Sabate – Ruben Ferre Garcia
Marc Recio – Jesús Recio
20 abril, 2021
Didac Rius Sabate – Ruben Ferre Garcia
0-2
Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
18 abril, 2021
Marc Recio – Jesús Recio
1-2
Didac Rius Sabate – Ruben Ferre Garcia
Didac Rius Sabate – Ruben Ferre Garcia
 
Didac Rius Sabate – Ruben Ferre Garcia
 Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
Bye
24 abril, 2021
Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
2-0
Xavi Abenza – Aleix Girona
19 abril, 2021
Bye
20:30
Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
19 abril, 2021
Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
2-0
Daniel Remon Hinojosa – Francisco Javier Padrosa Badia
Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
 Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
Marc Ferré – Pablo Biendicho 
18 abril, 2021
Marc Ferré – Pablo Biendicho
0-2
Daniel Remon Hinojosa – Francisco Javier Padrosa Badia
Daniel Remon Hinojosa – Francisco Javier Padrosa Badia
 
Daniel Remon Hinojosa – Francisco Javier Padrosa Badia
 Ferran Faiges Monllao – Ruben Castillo Bayerri
Julián Garcia – Paco Muñoz 
18 abril, 2021
Julián Garcia – Paco Muñoz
0-2
Ruben Pascual Casanova – Cristian Alvarez Gutierrez
Ruben Pascual Casanova – Cristian Alvarez Gutierrez
21 abril, 2021
Ruben Pascual Casanova – Cristian Alvarez Gutierrez
0-2
Albert Herrero – Ximo Sancho Lopez
Ruben Pascual Casanova – Cristian Alvarez Gutierrez
 Albert Herrero – Ximo Sancho Lopez
Bye
22 abril, 2021
Albert Herrero – Ximo Sancho Lopez
0-2
Xavi Abenza – Aleix Girona
21 abril, 2021
Bye
19:30
Albert Herrero – Ximo Sancho Lopez
Albert Herrero – Ximo Sancho Lopez
 
Albert Herrero – Ximo Sancho Lopez
 Xavi Abenza – Aleix Girona
Vicent Sanz – Àlex Francesc 
19 abril, 2021
Vicent Sanz – Àlex Francesc
17:30
Bye
Vicent Sanz – Àlex Francesc
19 abril, 2021
Vicent Sanz – Àlex Francesc
1-2
Xavi Abenza – Aleix Girona
Bye
 Xavi Abenza – Aleix Girona
Adrià Fàbregas – Agustí Martí 
17 abril, 2021
Adrià Fàbregas – Agustí Martí
0-2
Xavi Abenza – Aleix Girona
Xavi Abenza – Aleix Girona
 
Xavi Abenza – Aleix Girona

Consolació I Am Padel 4a Masculina

Winner

Iván Garcia – Cristian Subirats

Quarts de final Semifinals Final
Àlex Gonell – Jesús Mellinas  
22 abril, 2021
Àlex Gonell – Jesús Mellinas
0-2
Josep Macías – Josep Viladoms
Josep Macías – Josep Viladoms
23 abril, 2021
Josep Macías – Josep Viladoms
0-2
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
Josep Macías – Josep Viladoms
 Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
Bye
25 abril, 2021
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
0-2
Iván Garcia – Cristian Subirats
24 abril, 2021
Bye
10:00
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
 
Víctor Borja – Francesc Liberal Curto
 
Iván Garcia – Cristian Subirats
23 abril, 2021
Iván Garcia – Cristian Subirats
2-0
Marc Ferré – Pablo Biendicho
Iván Garcia – Cristian Subirats
24 abril, 2021
Iván Garcia – Cristian Subirats
2-0
Julián Garcia – Paco Muñoz
Marc Ferré – Pablo Biendicho
 Iván Garcia – Cristian Subirats
Julián Garcia – Paco Muñoz 
23 abril, 2021
Julián Garcia – Paco Muñoz
2-0
Vicent Sanz – Àlex Francesc
Julián Garcia – Paco Muñoz
 
Vicent Sanz – Àlex Francesc

Final I Am Padel 2a Femenina

Winner

Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino

Octaus de final Quarts de final Semifinals Final
Bye   
21 abril, 2021
Bye
18:30
Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino
Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino
21 abril, 2021
Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino
2-0
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino
 Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
24 abril, 2021
Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino
2-0
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
21 abril, 2021
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
18:30
Bye
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
 
Bye
 Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino
Iris Jareño Valmaña – Fanny Caballero
25 abril, 2021
Tamara Garcia Gomez – Rosa Vera Casino
2-0
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
17 abril, 2021
Iris Jareño Valmaña – Fanny Caballero
0-2
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
22 abril, 2021
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
2-0
Pau Romeu Valls – Alba Diago Reolid
Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
 Azahara Beltran Ramos – Lara Cruselles Lores
Gemma Duran Ferre – Maria Vallés Alguerò 
19 abril, 2021
Gemma Duran Ferre – Maria Vallés Alguerò
0-2
Pau Romeu Valls – Alba Diago Reolid
Pau Romeu Valls – Alba Diago Reolid
 
Pau Romeu Valls – Alba Diago Reolid
 
Bye
22 abril, 2021
Bye
19:30
Atzara Alegria – Laia Ferré Martínez
Atzara Alegria – Laia Ferré Martínez
22 abril, 2021
Atzara Alegria – Laia Ferré Martínez
0-2
Sandra Verge De los aires – Ana Falco Albiol
Atzara Alegria – Laia Ferré Martínez
 Sandra Verge De los aires – Ana Falco Albiol
Sandra Verge De los aires – Ana Falco Albiol
24 abril, 2021
Sandra Verge De los aires – Ana Falco Albiol
0-2
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
18 abril, 2021
Sandra Verge De los aires – Ana Falco Albiol
2-0
Laia Ginovart Curto – Judith Ramon Brull
Sandra Verge De los aires – Ana Falco Albiol
 
Laia Ginovart Curto – Judith Ramon Brull
 Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
Bye 
18 abril, 2021
Bye
18:30
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
18 abril, 2021
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
2-0
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado
Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
 Maria Zapata Alberich – Marta Ros Baquero
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado 
18 abril, 2021
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado
18:30
Bye
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado
 
Bye

Consolació I Am Padel 2a Femenina

Winner

Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau

Quarts de final Semifinals Final
Bye  
23 abril, 2021
Bye
17:30
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
23 abril, 2021
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
2-0
Gemma Duran Ferre – Maria Vallés Alguerò
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
 Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
Iris Jareño Valmaña – Fanny Caballero
25 abril, 2021
Marta Gonzalez Mateu – Pilar Carbonell Callau
2-0
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado
22 abril, 2021
Iris Jareño Valmaña – Fanny Caballero
0-2
Gemma Duran Ferre – Maria Vallés Alguerò
Gemma Duran Ferre – Maria Vallés Alguerò
 
Gemma Duran Ferre – Maria Vallés Alguerò
 
Atzara Alegria – Laia Ferré Martínez
23 abril, 2021
Atzara Alegria – Laia Ferré Martínez
0-2
Laia Ginovart Curto – Judith Ramon Brull
Laia Ginovart Curto – Judith Ramon Brull
24 abril, 2021
Laia Ginovart Curto – Judith Ramon Brull
0-2
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado
Laia Ginovart Curto – Judith Ramon Brull
 Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado
Bye 
24 abril, 2021
Bye
10:00
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado
 
Laia Sancho – Maria Oliva Alvarado

Final I Am Padel 3a Femenina

Winner

Laura – Lorena

Quarts de final Semifinals Final
Patricia Bonavida Colome – Leticia Hunault Nicolau  
17 abril, 2021
Patricia Bonavida Colome – Leticia Hunault Nicolau
0-2
Anna Carmen – Sabrina
Anna Carmen – Sabrina
19 abril, 2021
Anna Carmen – Sabrina
0-2
Carmen Alvarez Varela – Mireia Sol
Anna Carmen – Sabrina
 Carmen Alvarez Varela – Mireia Sol
Ivet Merín – Aida Bonfill
25 abril, 2021
Carmen Alvarez Varela – Mireia Sol
0-2
Laura – Lorena
17 abril, 2021
Ivet Merín – Aida Bonfill
0-2
Carmen Alvarez Varela – Mireia Sol
Carmen Alvarez Varela – Mireia Sol
 
Carmen Alvarez Varela – Mireia Sol
 
Clàudia Soler Forés – Sonia Martínez Aguilar
20 abril, 2021
Clàudia Soler Forés – Sonia Martínez Aguilar
2-0
Maria Valladares Lopez – Paula Franch Franch
Clàudia Soler Forés – Sonia Martínez Aguilar
22 abril, 2021
Clàudia Soler Forés – Sonia Martínez Aguilar
0-2
Laura – Lorena
Maria Valladares Lopez – Paula Franch Franch
 Laura – Lorena
Mònica Aresté Sentís – Fanny Doménech 
17 abril, 2021
Mònica Aresté Sentís – Fanny Doménech
0-2
Laura – Lorena
Laura – Lorena
 
Laura – Lorena

Consolació I Am Padel 3a Femenina

Winner

Patricia Bonavida Colome – Leticia Hunault Nicolau

Semifinals Final
Bye 
25 abril, 2021
Bye
09:00
Patricia Bonavida Colome – Leticia Hunault Nicolau
Patricia Bonavida Colome – Leticia Hunault Nicolau
25 abril, 2021
Patricia Bonavida Colome – Leticia Hunault Nicolau
2-0
Maria Valladares Lopez – Paula Franch Franch
Patricia Bonavida Colome – Leticia Hunault Nicolau
 
Maria Valladares Lopez – Paula Franch Franch
24 abril, 2021
Maria Valladares Lopez – Paula Franch Franch
20:30
Mònica Aresté Sentís – Fanny Doménech
Maria Valladares Lopez – Paula Franch Franch
 
Mònica Aresté Sentís – Fanny Doménech
Data Torneig
Del 19 al 25 d’abril
Localització
I Am Padel Amposta
Inscripció
20€