club tennis tortosa

Categories: Masculí i Femení

Final Club Tennis Tortosa 1a Categoria Masculí

Winner

Joel Climent – Carlos Bellés

Round 1 Round 2
Paco Alguero – Artur Bel 
25 abril, 2019
Paco Alguero – Artur Bel
10:34
Paco Alguero – Artur Bel
Paco Alguero – Artur Bel
30 marzo, 2019
Paco Alguero – Artur Bel
0-2
Joel Climent – Carlos Bellés
Paco Alguero – Artur Bel
 
Joel Climent – Carlos Bellés
25 abril, 2019
Joel Climent – Carlos Bellés
10:34
Joel Climent – Carlos Bellés
Joel Climent – Carlos Bellés
 
Joel Climent – Carlos Bellés

Consolació Club Tennis Tortosa 1a Categoria Masculí

Winner

Jordi Vázquez – Richard Dawson

Round 1 Round 2
Jordi Tolosà – Raimon Tolosà 
Jordi Tolosà – Raimon Tolosà vs Jordi Tolosà – Raimon Tolosà
Jordi Tolosà – Raimon Tolosà
30 marzo, 2019
Jordi Tolosà – Raimon Tolosà
0-2
Jordi Vázquez – Richard Dawson
Jordi Tolosà – Raimon Tolosà
 
Jordi Vázquez – Richard Dawson
Jordi Vázquez – Richard Dawson vs Jordi Vázquez – Richard Dawson
Jordi Vázquez – Richard Dawson
 
Jordi Vázquez – Richard Dawson

1ª Categoria Masculí Grup A
1ª Categoria Masculí Grup B

Final Club Tennis Tortosa 2ª Categoria Masculí

Winner

Paco Crisol – Rubén Gil

Octaus Final Quarts Final Semifinals Final
Oriol Roldan – Nico Aguiar   
26 marzo, 2019
Oriol Roldan – Nico Aguiar
20:00
Jordi Borrajo – Raul Zanolla
Oriol Roldan – Nico Aguiar
28 marzo, 2019
Oriol Roldan – Nico Aguiar
2-0
Jordi Faneca – To Subirats
Jordi Borrajo – Raul Zanolla
 Oriol Roldan – Nico Aguiar
Jordi Faneca – To Subirats
29 marzo, 2019
Oriol Roldan – Nico Aguiar
2-0
Jose Brocal – Ximo Valles
27 marzo, 2019
Jordi Faneca – To Subirats
2-0
Oriol Mayor – Manolo Monllau
Jordi Faneca – To Subirats
 
Oriol Mayor – Manolo Monllau
 Oriol Roldan – Nico Aguiar
Jose Brocal – Ximo Valles
30 marzo, 2019
Oriol Roldan – Nico Aguiar
0-2
Paco Crisol – Rubén Gil
26 marzo, 2019
Jose Brocal – Ximo Valles
2-1
Carlos Estrada – Xavi Subirats
Jose Brocal – Ximo Valles
28 marzo, 2019
Jose Brocal – Ximo Valles
2-1
Pablo Delgado – Rai Accensi
Carlos Estrada – Xavi Subirats
 Jose Brocal – Ximo Valles
Pablo Delgado – Rai Accensi 
6 abril, 2019
Pablo Delgado – Rai Accensi
12:20
Pablo Delgado – Rai Accensi
Pablo Delgado – Rai Accensi
 
Pablo Delgado – Rai Accensi
 
Xavi Forès – Salvador
25 marzo, 2019
Xavi Forès – Salvador
2-1
Carlos Martínez – Carlos Calleja
Xavi Forès – Salvador
27 marzo, 2019
Xavi Forès – Salvador
2-0
Stephan Vacheresse – Conrad Ropals
Carlos Martínez – Carlos Calleja
 Xavi Forès – Salvador
Stephan Vacheresse – Conrad Ropals
30 marzo, 2019
Xavi Forès – Salvador
0-2
Paco Crisol – Rubén Gil
25 marzo, 2019
Stephan Vacheresse – Conrad Ropals
2-0
Álex Fernández – Enok Rodríguez
Stephan Vacheresse – Conrad Ropals
 
Álex Fernández – Enok Rodríguez
 Paco Crisol – Rubén Gil
Josep Zumaquero – Jordi Panisello 
25 marzo, 2019
Josep Zumaquero – Jordi Panisello
2-0
Carlos Rodríguez – Josep Carles
Josep Zumaquero – Jordi Panisello
29 marzo, 2019
Josep Zumaquero – Jordi Panisello
0-2
Paco Crisol – Rubén Gil
Carlos Rodríguez – Josep Carles
 Paco Crisol – Rubén Gil
Àlex Bernat – Xavi Curto 
6 abril, 2019
Àlex Bernat – Xavi Curto
0-2
Paco Crisol – Rubén Gil
Paco Crisol – Rubén Gil
 
Paco Crisol – Rubén Gil

Consolació Club Tennis Tortosa 2ª Categoria Masculí

Winner

Àlex Bernat – Xavi Curto

Round 1 Round 2 Round 3
Pablo Delgado – Rai Accensi  
26 marzo, 2019
Pablo Delgado – Rai Accensi
2-0
Oriol Mayor – Manolo Monllau
Pablo Delgado – Rai Accensi
27 marzo, 2019
Pablo Delgado – Rai Accensi
2-0
Carlos Estrada – Xavi Subirats
Oriol Mayor – Manolo Monllau
 Pablo Delgado – Rai Accensi
Carlos Estrada – Xavi Subirats
30 marzo, 2019
Pablo Delgado – Rai Accensi
0-2
Àlex Bernat – Xavi Curto
26 marzo, 2019
Carlos Estrada – Xavi Subirats
2-0
Jordi Borrajo – Raul Zanolla
Carlos Estrada – Xavi Subirats
 
Jordi Borrajo – Raul Zanolla
 
Carlos Martínez – Carlos Calleja
26 marzo, 2019
Carlos Martínez – Carlos Calleja
0-2
Álex Fernández – Enok Rodríguez
Álex Fernández – Enok Rodríguez
27 marzo, 2019
Álex Fernández – Enok Rodríguez
0-2
Àlex Bernat – Xavi Curto
Álex Fernández – Enok Rodríguez
 Àlex Bernat – Xavi Curto
Carlos Rodríguez – Josep Carles 
26 marzo, 2019
Carlos Rodríguez – Josep Carles
0-2
Àlex Bernat – Xavi Curto
Àlex Bernat – Xavi Curto
 
Àlex Bernat – Xavi Curto

Final Club Tennis Tortosa 3ª Categoria Masculí

Winner

Alberto Algueró – Juanpe Algueró

Octaus Final Quarts Final Semifinals Final
David Puig – Jordi Curto   
6 abril, 2019
David Puig – Jordi Curto
16:53
David Puig – Jordi Curto
David Puig – Jordi Curto
28 marzo, 2019
David Puig – Jordi Curto
2-0
Pepe Valles – Paco Minguell
David Puig – Jordi Curto
 David Puig – Jordi Curto
Pepe Valles – Paco Minguell
29 marzo, 2019
David Puig – Jordi Curto
2-0
Ferran Adell – Jofre Tessier
6 abril, 2019
Pepe Valles – Paco Minguell
16:53
Pepe Valles – Paco Minguell
Pepe Valles – Paco Minguell
 
Pepe Valles – Paco Minguell
 David Puig – Jordi Curto
Ferran Adell – Jofre Tessier
30 marzo, 2019
David Puig – Jordi Curto
0-2
Alberto Algueró – Juanpe Algueró
25 marzo, 2019
Ferran Adell – Jofre Tessier
2-0
Kiko Vallespí – Joan Vallespí
Ferran Adell – Jofre Tessier
28 marzo, 2019
Ferran Adell – Jofre Tessier
2-0
Ximo Monllau – Norbert Fornós
Kiko Vallespí – Joan Vallespí
 Ferran Adell – Jofre Tessier
Ximo Monllau – Norbert Fornós 
26 marzo, 2019
Ximo Monllau – Norbert Fornós
2-0
Carlos Sáez – Gerard Daudén
Ximo Monllau – Norbert Fornós
 
Carlos Sáez – Gerard Daudén
 
Cristian Gisbert – Àlex Lara
6 abril, 2019
Cristian Gisbert – Àlex Lara
16:53
Cristian Gisbert – Àlex Lara
Cristian Gisbert – Àlex Lara
28 marzo, 2019
Cristian Gisbert – Àlex Lara
2-0
Xavier Aubeso – Isidro Buera
Cristian Gisbert – Àlex Lara
 Cristian Gisbert – Àlex Lara
Pau Castro – Ion Oslobanu
29 marzo, 2019
Cristian Gisbert – Àlex Lara
0-2
Alberto Algueró – Juanpe Algueró
26 marzo, 2019
Pau Castro – Ion Oslobanu
16:00
Xavier Aubeso – Isidro Buera
Xavier Aubeso – Isidro Buera
 
Xavier Aubeso – Isidro Buera
 Alberto Algueró – Juanpe Algueró
Alberto Algueró – Juanpe Algueró 
25 marzo, 2019
Alberto Algueró – Juanpe Algueró
2-0
Albert Roda – Fernando Vázquez
Alberto Algueró – Juanpe Algueró
28 marzo, 2019
Alberto Algueró – Juanpe Algueró
2-0
Paco Garcia – Sergi Mateu
Albert Roda – Fernando Vázquez
 Alberto Algueró – Juanpe Algueró
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr 
25 marzo, 2019
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
0-2
Paco Garcia – Sergi Mateu
Paco Garcia – Sergi Mateu
 
Paco Garcia – Sergi Mateu

Consolació Club Tennis Tortosa 3ª Categoria Masculí

Winner

Albert Roda – Fernando Vázquez

Quarts Final Semifinals Final
Pepe Valles – Paco Minguell  
6 abril, 2019
Pepe Valles – Paco Minguell
18:24
Pepe Valles – Paco Minguell
Pepe Valles – Paco Minguell
29 marzo, 2019
Pepe Valles – Paco Minguell
00:00
Carlos Sáez – Gerard Daudén
Pepe Valles – Paco Minguell
 Carlos Sáez – Gerard Daudén
Kiko Vallespí – Joan VallespíCarlos Sáez – Gerard Daudén vs Albert Roda – Fernando Vázquez
28 marzo, 2019
Kiko Vallespí – Joan Vallespí
0-2
Carlos Sáez – Gerard Daudén
Carlos Sáez – Gerard Daudén
 
Carlos Sáez – Gerard Daudén
 
Xavier Aubeso – Isidro Buera
28 marzo, 2019
Xavier Aubeso – Isidro Buera
0-2
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
29 marzo, 2019
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
00:00
Albert Roda – Fernando Vázquez
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
 Albert Roda – Fernando Vázquez
Albert Roda – Fernando Vázquez 
6 abril, 2019
Albert Roda – Fernando Vázquez
18:24
Albert Roda – Fernando Vázquez
Albert Roda – Fernando Vázquez
 
Albert Roda – Fernando Vázquez

Final Club Tennis Tortosa 1a Categoria Femenina

Winner

Laia Mestre – Lydia Mestre

Round 1 Round 2
Paula Targa – Noe Ruiz 
Paula Targa – Noe Ruiz vs Paula Targa – Noe Ruiz
Paula Targa – Noe Ruiz
30 marzo, 2019
Paula Targa – Noe Ruiz
0-2
Laia Mestre – Lydia Mestre
Paula Targa – Noe Ruiz
 
Laia Mestre – Lydia Mestre
Laia Mestre – Lydia Mestre vs Laia Mestre – Lydia Mestre
Laia Mestre – Lydia Mestre
 
Laia Mestre – Lydia Mestre

Consolació Club Tennis Tortosa 2ª Categoria Femenina

Round 1 Round 2
Anna Viñes – Patri Alegria 
Anna Viñes – Patri Alegria vs Anna Viñes – Patri Alegria
Anna Viñes – Patri Alegria
Anna Viñes – Patri Alegria vs Neli Granados – Maria Mestres
Anna Viñes – Patri Alegria
 
Neli Granados – Maria Mestres
Neli Granados – Maria Mestres vs Neli Granados – Maria Mestres
Neli Granados – Maria Mestres
 
Neli Granados – Maria Mestres
1ª Categoria Femenina Grup A
1ª Categoria Femenina Grup B

Final Club Tennis Tortosa 2ª Categoria Femenina


Final Final
Maite Pizarro – Ali Fabra 
30 marzo, 2019
Maite Pizarro – Ali Fabra
2-0
Marta Castillo – Marta Escurriola
Maite Pizarro – Ali Fabra
Maite Pizarro – Ali Fabra vs Marta Castillo – Marta Escurriola
Marta Castillo – Marta Escurriola
 
Maite Pizarro – Ali Fabra
6 abril, 2019
Maite Pizarro – Ali Fabra
18:41
Marta Castillo – Marta Escurriola
Marta Castillo – Marta Escurriola
 
Marta Castillo – Marta Escurriola

Consolació Club Tennis Tortosa 2ª Categoria Femenina


Final Final
Laia Ginovart – Mònica Gisbert 
30 marzo, 2019
Laia Ginovart – Mònica Gisbert
11:00
Clara Altadill – Blanca Gilabert
Laia Ginovart – Mònica Gisbert
 
Clara Altadill – Blanca Gilabert
 
Laia Ginovart – Mònica Gisbert
Laia Ginovart – Mònica Gisbert vs Clara Altadill – Blanca Gilabert
Clara Altadill – Blanca Gilabert
 
Clara Altadill – Blanca Gilabert

2ª Categoria Femenina Grup A
2ª Categoria Femenina Grup B
Data Torneig
Del 25 de març fins al 30 de març del 2019
Localització
Club Tennis Tortosa
Inscripció
18€