iam pàdel amposta

Categories: Masculí i Femení

Final IAM Amposta 1ª Categoria Masculí

Winner

Joel Climent – Carlos Bellés

Setzens Final Octaus Final Quarts Final Semifinals Final
Marcel Espanya – Albert Garcia    
4 marzo, 2019
Marcel Espanya – Albert Garcia
1-2
Álex Moralejo – Josep Zumaquero
Álex Moralejo – Josep Zumaquero
7 marzo, 2019
Álex Moralejo – Josep Zumaquero
0-2
Richard Dawson – Abel Farnos
Álex Moralejo – Josep Zumaquero
 Richard Dawson – Abel Farnos
Miquel Messeguer – Amado Clotet
8 marzo, 2019
Richard Dawson – Abel Farnos
0-2
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
4 marzo, 2019
Miquel Messeguer – Amado Clotet
0-2
Richard Dawson – Abel Farnos
Richard Dawson – Abel Farnos
 
Richard Dawson – Abel Farnos
 Jordi Tolosà – Juanjo Parra
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
21 marzo, 2019
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
14:03
Joel Climent – Carlos Bellés
4 marzo, 2019
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
21:18
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
6 marzo, 2019
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
08:54
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
 Jordi Tolosà – Juanjo Parra
Jordi Tolosà – Juanjo Parra 
4 marzo, 2019
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
21:18
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
 
Jordi Tolosà – Juanjo Parra
 Joel Climent – Carlos Bellés
Joel Climent – Carlos Bellés
10 marzo, 2019
Joel Climent – Carlos Bellés
2-0
Albert Viñas – Daniel Galiano
4 marzo, 2019
Joel Climent – Carlos Bellés
21:18
Joel Climent – Carlos Bellés
Joel Climent – Carlos Bellés
6 marzo, 2019
Joel Climent – Carlos Bellés
08:54
Joel Climent – Carlos Bellés
Joel Climent – Carlos Bellés
 Joel Climent – Carlos Bellés
Joel Climent – Carlos Bellés
8 marzo, 2019
Joel Climent – Carlos Bellés
12:49
Roger Esteban – Jorge Ramírez
4 marzo, 2019
Joel Climent – Carlos Bellés
21:18
Joel Climent – Carlos Bellés
Joel Climent – Carlos Bellés
 
Joel Climent – Carlos Bellés
 Joel Climent – Carlos Bellés
Roger Esteban – Jorge Ramírez 
4 marzo, 2019
Roger Esteban – Jorge Ramírez
21:18
Roger Esteban – Jorge Ramírez
Roger Esteban – Jorge Ramírez
6 marzo, 2019
Roger Esteban – Jorge Ramírez
08:54
Roger Esteban – Jorge Ramírez
Roger Esteban – Jorge Ramírez
 Roger Esteban – Jorge Ramírez
Roger Esteban – Jorge Ramírez 
4 marzo, 2019
Roger Esteban – Jorge Ramírez
21:18
Roger Esteban – Jorge Ramírez
Roger Esteban – Jorge Ramírez
 
Roger Esteban – Jorge Ramírez
 
Albert Viñas – Daniel Galiano
4 marzo, 2019
Albert Viñas – Daniel Galiano
21:18
Albert Viñas – Daniel Galiano
Albert Viñas – Daniel Galiano
6 marzo, 2019
Albert Viñas – Daniel Galiano
08:54
Albert Viñas – Daniel Galiano
Albert Viñas – Daniel Galiano
 Albert Viñas – Daniel Galiano
Albert Viñas – Daniel Galiano
6 abril, 2019
Albert Viñas – Daniel Galiano
2-0
Marc Bernal – Josep Subirats
4 marzo, 2019
Albert Viñas – Daniel Galiano
21:18
Albert Viñas – Daniel Galiano
Albert Viñas – Daniel Galiano
 
Albert Viñas – Daniel Galiano
 Albert Viñas – Daniel Galiano
Lluís Batalla – Toni Calafat
9 marzo, 2019
Albert Viñas – Daniel Galiano
19-30
Raimón Tolosà – Antonio Mata
4 marzo, 2019
Lluís Batalla – Toni Calafat
21:00
Àlex Llusià – Roger Ripoll
Lluís Batalla – Toni Calafat
7 marzo, 2019
Lluís Batalla – Toni Calafat
1-2
Marc Bernal – Josep Subirats
Àlex Llusià – Roger Ripoll
 Marc Bernal – Josep Subirats
Xavi Mateu – Sandal Campás 
6 marzo, 2019
Xavi Mateu – Sandal Campás
0-2
Marc Bernal – Josep Subirats
Marc Bernal – Josep Subirats
 
Marc Bernal – Josep Subirats
 Albert Viñas – Daniel Galiano
Raimón Tolosà – Antonio Mata 
4 marzo, 2019
Raimón Tolosà – Antonio Mata
2-0
Iván Ródenas – Óscar Felip
Raimón Tolosà – Antonio Mata
6 marzo, 2019
Raimón Tolosà – Antonio Mata
08:57
Rubén Gil – Paco Crisol
Iván Ródenas – Óscar Felip
 Raimón Tolosà – Antonio Mata
Carlos Calleja – Diego Polo
9 marzo, 2019
Raimón Tolosà – Antonio Mata
17:00
Nacho Vicente – Carlos Monfort
5 marzo, 2019
Carlos Calleja – Diego Polo
0-2
Rubén Gil – Paco Crisol
Rubén Gil – Paco Crisol
 
Rubén Gil – Paco Crisol
 Raimón Tolosà – Antonio Mata
Nacho Vicente – Carlos Monfort 
4 marzo, 2019
Nacho Vicente – Carlos Monfort
21:18
Nacho Vicente – Carlos Monfort
Nacho Vicente – Carlos Monfort
8 marzo, 2019
Nacho Vicente – Carlos Monfort
12:56
Nacho Vicente – Carlos Monfort
Nacho Vicente – Carlos Monfort
 Nacho Vicente – Carlos Monfort
Nacho Vicente – Carlos Monfort 
4 marzo, 2019
Nacho Vicente – Carlos Monfort
21:18
Nacho Vicente – Carlos Monfort
Nacho Vicente – Carlos Monfort
 
Nacho Vicente – Carlos Monfort

Consolació IAM Amposta 1ª Categoria Masculí

Winner

Iván Ródenas – Óscar Felip

Quarts Final Semifinals Final
Miquel Messeguer – Amado Clotet  
6 marzo, 2019
Miquel Messeguer – Amado Clotet
20:00
Xavi Mateu – Sandal Campás
Miquel Messeguer – Amado Clotet
7 marzo, 2019
Miquel Messeguer – Amado Clotet
2-1
Carlos Calleja – Diego Polo
Xavi Mateu – Sandal Campás
 Miquel Messeguer – Amado Clotet
Carlos Calleja – Diego Polo
10 marzo, 2019
Miquel Messeguer – Amado Clotet
0-2
Iván Ródenas – Óscar Felip
6 marzo, 2019
Carlos Calleja – Diego Polo
22:27
Carlos Calleja – Diego Polo
Carlos Calleja – Diego Polo
 
Carlos Calleja – Diego Polo
 
Iván Ródenas – Óscar Felip
6 marzo, 2019
Iván Ródenas – Óscar Felip
22:27
Iván Ródenas – Óscar Felip
Iván Ródenas – Óscar Felip
7 marzo, 2019
Iván Ródenas – Óscar Felip
22:00
Marcel Espanya – Albert Garcia
Iván Ródenas – Óscar Felip
 Iván Ródenas – Óscar Felip
Marcel Espanya – Albert Garcia 
6 marzo, 2019
Marcel Espanya – Albert Garcia
22:27
Marcel Espanya – Albert Garcia
Marcel Espanya – Albert Garcia
 
Marcel Espanya – Albert Garcia

Final IAM Amposta 2ª Categoria Masculí

Winner

Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca

Setzens Final Octaus Final Quarts Final Semifinals Final
Pere Chavarria – Quim Esteban    
5 marzo, 2019
Pere Chavarria – Quim Esteban
09:03
Pere Chavarria – Quim Esteban
Pere Chavarria – Quim Esteban
6 marzo, 2019
Pere Chavarria – Quim Esteban
2-0
Rubén Nozal – Xavi Tomás
Pere Chavarria – Quim Esteban
 Pere Chavarria – Quim Esteban
Jonathan Herrero – Jordi Porres
7 marzo, 2019
Pere Chavarria – Quim Esteban
2-0
Jacob Coll – Rosendo Beltri
6 marzo, 2019
Jonathan Herrero – Jordi Porres
0-2
Rubén Nozal – Xavi Tomás
Rubén Nozal – Xavi Tomás
 
Rubén Nozal – Xavi Tomás
 Pere Chavarria – Quim Esteban
Jacob Coll – Rosendo Beltri
8 marzo, 2019
Pere Chavarria – Quim Esteban
2-0
Javi Arasa – Jordi Romeu
5 marzo, 2019
Jacob Coll – Rosendo Beltri
09:03
Jacob Coll – Rosendo Beltri
Jacob Coll – Rosendo Beltri
5 marzo, 2019
Jacob Coll – Rosendo Beltri
2-0
Albert Matamoros – Ivan Querol
Jacob Coll – Rosendo Beltri
 Jacob Coll – Rosendo Beltri
Albert Matamoros – Ivan Querol 
5 marzo, 2019
Albert Matamoros – Ivan Querol
09:03
Albert Matamoros – Ivan Querol
Albert Matamoros – Ivan Querol
 
Albert Matamoros – Ivan Querol
 Pere Chavarria – Quim Esteban
Juanjo Lleixà – Joan Talarn
25 marzo, 2019
Pere Chavarria – Quim Esteban
1-2
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
4 marzo, 2019
Juanjo Lleixà – Joan Talarn
2-0
Carlos Castaño – Pascual Chacón
Juanjo Lleixà – Joan Talarn
7 marzo, 2019
Juanjo Lleixà – Joan Talarn
2-0
Lluc Ferreres – Ivan Hidalgo
Carlos Castaño – Pascual Chacón
 Juanjo Lleixà – Joan Talarn
Arcadio Cabrera – Gerard Pérez
8 marzo, 2019
Juanjo Lleixà – Joan Talarn
1-2
Javi Arasa – Jordi Romeu
5 marzo, 2019
Arcadio Cabrera – Gerard Pérez
0-2
Lluc Ferreres – Ivan Hidalgo
Lluc Ferreres – Ivan Hidalgo
 
Lluc Ferreres – Ivan Hidalgo
 Javi Arasa – Jordi Romeu
Amador Navarro – Víctor Alegre 
4 marzo, 2019
Amador Navarro – Víctor Alegre
2-1
Raul Papaseit – Oriol Bertomeu
Amador Navarro – Víctor Alegre
6 marzo, 2019
Amador Navarro – Víctor Alegre
1-2
Javi Arasa – Jordi Romeu
Raul Papaseit – Oriol Bertomeu
 Javi Arasa – Jordi Romeu
Javi Arasa – Jordi Romeu 
5 marzo, 2019
Javi Arasa – Jordi Romeu
2-0
Xavier Cerrato – Juanma Berlanga
Javi Arasa – Jordi Romeu
 
Xavier Cerrato – Juanma Berlanga
 
Toni Montesó – Esteban Boils
4 marzo, 2019
Toni Montesó – Esteban Boils
2-0
Guillem Colias – Lluís Rodríguez
Toni Montesó – Esteban Boils
7 marzo, 2019
Toni Montesó – Esteban Boils
2-1
Fagarasan Laurentiu – Ilie Laurentiu
Guillem Colias – Lluís Rodríguez
 Toni Montesó – Esteban Boils
Fagarasan Laurentiu – Ilie Laurentiu
8 marzo, 2019
Toni Montesó – Esteban Boils
1-2
Oscar Gilabert – Marc Pavon
5 marzo, 2019
Fagarasan Laurentiu – Ilie Laurentiu
2-0
Albert Gilabert – Josep Felip
Fagarasan Laurentiu – Ilie Laurentiu
 
Albert Gilabert – Josep Felip
 Oscar Gilabert – Marc Pavon
Oscar Gilabert – Marc Pavon
9 marzo, 2019
Oscar Gilabert – Marc Pavon
0-1
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
4 marzo, 2019
Oscar Gilabert – Marc Pavon
2-1
Diego Monfort – Josué Royo
Oscar Gilabert – Marc Pavon
6 marzo, 2019
Oscar Gilabert – Marc Pavon
2-0
Gustavo Callau – Marc Fibla
Diego Monfort – Josué Royo
 Oscar Gilabert – Marc Pavon
Gustavo Callau – Marc Fibla 
5 marzo, 2019
Gustavo Callau – Marc Fibla
09:03
Gustavo Callau – Marc Fibla
Gustavo Callau – Marc Fibla
 
Gustavo Callau – Marc Fibla
 Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
Albert Roda – Jordi Panisello 
5 marzo, 2019
Albert Roda – Jordi Panisello
09:03
Albert Roda – Jordi Panisello
Albert Roda – Jordi Panisello
6 marzo, 2019
Albert Roda – Jordi Panisello
0-2
Víctor Antonio – Alberto Miguel
Albert Roda – Jordi Panisello
 Víctor Antonio – Alberto Miguel
Víctor Antonio – Alberto Miguel
8 marzo, 2019
Víctor Antonio – Alberto Miguel
0-2
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
5 marzo, 2019
Víctor Antonio – Alberto Miguel
09:03
Víctor Antonio – Alberto Miguel
Víctor Antonio – Alberto Miguel
 
Víctor Antonio – Alberto Miguel
 Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
Tavi Tomas – Ramsés Rosales 
5 marzo, 2019
Tavi Tomas – Ramsés Rosales
2-0
Josep Subirats 2 – Joan Ramon Masip
Tavi Tomas – Ramsés Rosales
6 marzo, 2019
Tavi Tomas – Ramsés Rosales
1-2
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
Josep Subirats 2 – Joan Ramon Masip
 Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca 
5 marzo, 2019
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
09:03
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca
 
Juanjo Guardiola – Adrià Vilafranca

Consolació IAM Amposta 2ª Categoria Masculí

Winner

Jonathan Herrero – Jordi Porres

Octaus Final Quarts Final Semifinals Final
Gustavo Callau – Marc Fibla   
7 marzo, 2019
Gustavo Callau – Marc Fibla
2-1
Raul Papaseit – Oriol Bertomeu
Gustavo Callau – Marc Fibla
8 marzo, 2019
Gustavo Callau – Marc Fibla
2-1
Arcadio Cabrera – Gerard Pérez
Raul Papaseit – Oriol Bertomeu
 Gustavo Callau – Marc Fibla
Arcadio Cabrera – Gerard Pérez
9 marzo, 2019
Gustavo Callau – Marc Fibla
0-2
Jonathan Herrero – Jordi Porres
6 marzo, 2019
Arcadio Cabrera – Gerard Pérez
19:00
Diego Monfort – Josué Royo
Arcadio Cabrera – Gerard Pérez
 
Diego Monfort – Josué Royo
 Jonathan Herrero – Jordi Porres
Jonathan Herrero – Jordi Porres
10 marzo, 2019
Jonathan Herrero – Jordi Porres
2-1
Carlos Castaño – Pascual Chacón
8 marzo, 2019
Jonathan Herrero – Jordi Porres
17:10
Jonathan Herrero – Jordi Porres
Jonathan Herrero – Jordi Porres
6 marzo, 2019
Jonathan Herrero – Jordi Porres
2-0
Albert Gilabert – Josep Felip
Jonathan Herrero – Jordi Porres
 Jonathan Herrero – Jordi Porres
Albert Gilabert – Josep Felip 
8 marzo, 2019
Albert Gilabert – Josep Felip
17:10
Albert Gilabert – Josep Felip
Albert Gilabert – Josep Felip
 
Albert Gilabert – Josep Felip
 
Xavier Cerrato – Juanma Berlanga
7 marzo, 2019
Xavier Cerrato – Juanma Berlanga
19:00
Josep Subirats 2 – Joan Ramon Masip
Josep Subirats 2 – Joan Ramon Masip
8 marzo, 2019
Josep Subirats 2 – Joan Ramon Masip
20:00
Albert Roda – Jordi Panisello
Josep Subirats 2 – Joan Ramon Masip
 Albert Roda – Jordi Panisello
Albert Roda – Jordi Panisello
8 marzo, 2019
Albert Roda – Jordi Panisello
0-2
Carlos Castaño – Pascual Chacón
7 marzo, 2019
Albert Roda – Jordi Panisello
2-1
Guillem Colias – Lluís Rodríguez
Albert Roda – Jordi Panisello
 
Guillem Colias – Lluís Rodríguez
 Carlos Castaño – Pascual Chacón
Carlos Castaño – Pascual Chacón 
8 marzo, 2019
Carlos Castaño – Pascual Chacón
17:10
Carlos Castaño – Pascual Chacón
Carlos Castaño – Pascual Chacón
7 marzo, 2019
Carlos Castaño – Pascual Chacón
2-1
Albert Matamoros – Ivan Querol
Carlos Castaño – Pascual Chacón
 Carlos Castaño – Pascual Chacón
Albert Matamoros – Ivan Querol 
8 marzo, 2019
Albert Matamoros – Ivan Querol
17:10
Albert Matamoros – Ivan Querol
Albert Matamoros – Ivan Querol
 
Albert Matamoros – Ivan Querol

Final IAM Amposta 3ª Categoria Masculí

Winner

Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr

Octaus Final Quarts Final Semifinals Final
Eloi Garcia – Toni Castilla   
5 marzo, 2019
Eloi Garcia – Toni Castilla
0-2
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
6 marzo, 2019
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
2-0
Marc Salvadó – Joan Bayo
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
 Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
Jesús Peiró – Felipe Roiget
9 marzo, 2019
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
2-1
David Puig – Jordi Curto
4 marzo, 2019
Jesús Peiró – Felipe Roiget
0-2
Marc Salvadó – Joan Bayo
Marc Salvadó – Joan Bayo
 
Marc Salvadó – Joan Bayo
 Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
Dani Fluixà – Manel Castellano
25 marzo, 2019
Cristian Ferré – Óscar Gilabert Jr
2-1
Enrique Balart – Xavi Aubeso
4 marzo, 2019
Dani Fluixà – Manel Castellano
0-2
Carlos Valladárez – Zaca el Hadri
Carlos Valladárez – Zaca el Hadri
5 marzo, 2019
Carlos Valladárez – Zaca el Hadri
1-2
David Puig – Jordi Curto
Carlos Valladárez – Zaca el Hadri
 David Puig – Jordi Curto
Sergio Lucero – Mauricio Lucero 
4 marzo, 2019
Sergio Lucero – Mauricio Lucero
0-2
David Puig – Jordi Curto
David Puig – Jordi Curto
 
David Puig – Jordi Curto
 
Joel Rodríguez – Francesc Vicent
6 marzo, 2019
Joel Rodríguez – Francesc Vicent
0-2
Josep Tafalla – Alfred Drago
Josep Tafalla – Alfred Drago
8 marzo, 2019
Josep Tafalla – Alfred Drago
0-2
Oriol Cid – Diego Pallás
Josep Tafalla – Alfred Drago
 Oriol Cid – Diego Pallás
Alfie Crawshaw – Dylan Crawshaw
8 marzo, 2019
Oriol Cid – Diego Pallás
0-2
Enrique Balart – Xavi Aubeso
4 marzo, 2019
Alfie Crawshaw – Dylan Crawshaw
0-2
Oriol Cid – Diego Pallás
Oriol Cid – Diego Pallás
 
Oriol Cid – Diego Pallás
 Enrique Balart – Xavi Aubeso
Pau Castro – Ion Oslobanu 
4 marzo, 2019
Pau Castro – Ion Oslobanu
0-2
Enrique Balart – Xavi Aubeso
Enrique Balart – Xavi Aubeso
6 marzo, 2019
Enrique Balart – Xavi Aubeso
2-0
Xavier Osorio – Àlex Lara
Enrique Balart – Xavi Aubeso
 Enrique Balart – Xavi Aubeso
Xavier Osorio – Àlex Lara 
5 marzo, 2019
Xavier Osorio – Àlex Lara
09:42
Xavier Osorio – Àlex Lara
Xavier Osorio – Àlex Lara
 
Xavier Osorio – Àlex Lara

Consolació IAM Amposta 3ª Categoria Masculí

Winner

Xavier Osorio – Àlex Lara

Quarts Final Semifinals Final
Albert Aries – Ion Oslobanu  
6 marzo, 2019
Albert Aries – Ion Oslobanu
1-2
Eloi Garcia – Toni Castilla
Eloi Garcia – Toni Castilla
9 marzo, 2019
Eloi Garcia – Toni Castilla
2-0
Dani Fluixà – Manel Castellano
Eloi Garcia – Toni Castilla
 Eloi Garcia – Toni Castilla
Dani Fluixà – Manel Castellano
25 marzo, 2019
Eloi Garcia – Toni Castilla
0-2
Xavier Osorio – Àlex Lara
6 marzo, 2019
Dani Fluixà – Manel Castellano
2-0
Sergio Lucero – Mauricio Lucero
Dani Fluixà – Manel Castellano
 
Sergio Lucero – Mauricio Lucero
 
Alfie Crawshaw – Dylan Crawshaw
8 marzo, 2019
Alfie Crawshaw – Dylan Crawshaw
2-0
Jesús Peiró – Felipe Roiget
Alfie Crawshaw – Dylan Crawshaw
25 marzo, 2019
Alfie Crawshaw – Dylan Crawshaw
0-2
Xavier Osorio – Àlex Lara
Jesús Peiró – Felipe Roiget
 Xavier Osorio – Àlex Lara
Joel Rodríguez – Francesc Vicent 
8 marzo, 2019
Joel Rodríguez – Francesc Vicent
0-2
Xavier Osorio – Àlex Lara
Xavier Osorio – Àlex Lara
 
Xavier Osorio – Àlex Lara

Final IAM Amposta 1ª Categoria Femení

Winner

Anna Viñes – Joana Gil

Round 1 Final
Anna Viñes – Joana Gil 
10 marzo, 2019
Anna Viñes – Joana Gil
10:30
Laia Mestre – Lydia Mestre
Anna Viñes – Joana Gil
10 marzo, 2019
Anna Viñes – Joana Gil
2-1
Laia Mestre – Lydia Mestre
Laia Mestre – Lydia Mestre
 
Anna Viñes – Joana Gil
10 marzo, 2019
Anna Viñes – Joana Gil
10:30
Laia Mestre – Lydia Mestre
Laia Mestre – Lydia Mestre
 
Laia Mestre – Lydia Mestre

Consolació IAM Amposta 1ª Categoria Femení

Winner

Carla Cabanes – Laura Vegué

Round 1 Final
Mª Pilar Ginovart – Marian Crossetto 
Mª Pilar Ginovart – Marian Crossetto vs Carla Cabanes – Laura Vegué
Mª Pilar Ginovart – Marian Crossetto
10 marzo, 2019
Mª Pilar Ginovart – Marian Crossetto
09:30
Carla Cabanes – Laura Vegué
Carla Cabanes – Laura Vegué
 
Mª Pilar Ginovart – Marian Crossetto
Mª Pilar Ginovart – Marian Crossetto vs Carla Cabanes – Laura Vegué
Carla Cabanes – Laura Vegué
 
Carla Cabanes – Laura Vegué

1ª Categoria Femení Grup A

Final IAM Amposta 2ª Categoria Femení

Winner

Erika Edo – Marta Vila

Octaus Final Quarts Final Semifinals Final
Paula Otilia – Amor Audí   
4 marzo, 2019
Paula Otilia – Amor Audí
2-0
Sandra Verge – Esther Bedmar
Paula Otilia – Amor Audí
5 marzo, 2019
Paula Otilia – Amor Audí
2-0
Sara Morales – Tania Talarn
Sandra Verge – Esther Bedmar
 Paula Otilia – Amor Audí
Sara Morales – Tania Talarn
6 marzo, 2019
Paula Otilia – Amor Audí
2-0
Laia Sancho – Carla Ferreres
5 marzo, 2019
Sara Morales – Tania Talarn
10:42
Sara Morales – Tania Talarn
Sara Morales – Tania Talarn
 
Sara Morales – Tania Talarn
 Paula Otilia – Amor Audí
Laia Sancho – Carla Ferreres
10 marzo, 2019
Paula Otilia – Amor Audí
0-2
Erika Edo – Marta Vila
5 marzo, 2019
Laia Sancho – Carla Ferreres
10:42
Laia Sancho – Carla Ferreres
Laia Sancho – Carla Ferreres
4 marzo, 2019
Laia Sancho – Carla Ferreres
2-0
Laura Andrés – Gemma Ferré
Laia Sancho – Carla Ferreres
 Laia Sancho – Carla Ferreres
Laura Andrés – Gemma Ferré 
5 marzo, 2019
Laura Andrés – Gemma Ferré
10:42
Laura Andrés – Gemma Ferré
Laura Andrés – Gemma Ferré
 
Laura Andrés – Gemma Ferré
 
Marta Fabra – Maria Gavaldà
4 marzo, 2019
Marta Fabra – Maria Gavaldà
2-0
Carme Subirats – Cristina Ferré
Marta Fabra – Maria Gavaldà
7 marzo, 2019
Marta Fabra – Maria Gavaldà
0-2
Marta Escurriola – Maite Pizarro
Carme Subirats – Cristina Ferré
 Marta Escurriola – Maite Pizarro
Marta Escurriola – Maite Pizarro
8 marzo, 2019
Marta Escurriola – Maite Pizarro
0-2
Erika Edo – Marta Vila
4 marzo, 2019
Marta Escurriola – Maite Pizarro
2-1
A.Carmen Rodera – Alba Simon
Marta Escurriola – Maite Pizarro
 
A.Carmen Rodera – Alba Simon
 Erika Edo – Marta Vila
Kessia Andreu – Ruth Medina 
5 marzo, 2019
Kessia Andreu – Ruth Medina
10:42
Kessia Andreu – Ruth Medina
Kessia Andreu – Ruth Medina
4 marzo, 2019
Kessia Andreu – Ruth Medina
1-2
Erika Edo – Marta Vila
Kessia Andreu – Ruth Medina
 Erika Edo – Marta Vila
Erika Edo – Marta Vila 
5 marzo, 2019
Erika Edo – Marta Vila
10:42
Erika Edo – Marta Vila
Erika Edo – Marta Vila
 
Erika Edo – Marta Vila

Consolació IAM Amposta 2ª Categoria Femení

Winner

Sandra Verge – Esther Bedmar

Quarts Final Semifinals Final
Kessia Andreu – Ruth Medina  
8 marzo, 2019
Kessia Andreu – Ruth Medina
17:42
Kessia Andreu – Ruth Medina
Kessia Andreu – Ruth Medina
8 marzo, 2019
Kessia Andreu – Ruth Medina
2-0
A.Carmen Rodera – Alba Simon
Kessia Andreu – Ruth Medina
 Kessia Andreu – Ruth Medina
A.Carmen Rodera – Alba Simon
10 marzo, 2019
Kessia Andreu – Ruth Medina
0-2
Sandra Verge – Esther Bedmar
6 marzo, 2019
A.Carmen Rodera – Alba Simon
2-0
Laura Andrés – Gemma Ferré
A.Carmen Rodera – Alba Simon
 
Laura Andrés – Gemma Ferré
 
Sara Morales – Tania Talarn
7 marzo, 2019
Sara Morales – Tania Talarn
1-2
Carme Subirats – Cristina Ferré
Carme Subirats – Cristina Ferré
9 marzo, 2019
Carme Subirats – Cristina Ferré
0-2
Sandra Verge – Esther Bedmar
Carme Subirats – Cristina Ferré
 Sandra Verge – Esther Bedmar
Sandra Verge – Esther Bedmar 
8 marzo, 2019
Sandra Verge – Esther Bedmar
17:42
Sandra Verge – Esther Bedmar
Sandra Verge – Esther Bedmar
 
Sandra Verge – Esther Bedmar
Data Torneig
Del 4 de març fins al 10 de març del 2019
Localització
IAM Pàdel Amposta
Inscripció
18€