vii torneig de la carxofa

Pàdel Indoor Benicarló
Categories: Masculí i Femení

Final Indoor Benicarló 1ª Categoria Masculí

Winner

Nacho Vicente – Carlos Monfort

Semifinals Final
Joel Climent – Guillermo Bascuñana 
2 febrero, 2019
Joel Climent – Guillermo Bascuñana
1-2
Nacho Serena – Jordi Tolosà
Nacho Serena – Jordi Tolosà
3 febrero, 2019
Nacho Serena – Jordi Tolosà
0-2
Nacho Vicente – Carlos Monfort
Nacho Serena – Jordi Tolosà
 
David Fernández – Ángel Dosdà
2 febrero, 2019
David Fernández – Ángel Dosdà
0-2
Nacho Vicente – Carlos Monfort
Nacho Vicente – Carlos Monfort
 
Nacho Vicente – Carlos Monfort

Consolació Indoor Benicarló 1ª Categoria Masculí

Winner

Cristian Monfort – Antonio Mata

Semifinals Final
Xavi Besalduch – Oriol Guimerà 
2 febrero, 2019
Xavi Besalduch – Oriol Guimerà
0-2
Cristian Monfort – Antonio Mata
Cristian Monfort – Antonio Mata
3 febrero, 2019
Cristian Monfort – Antonio Mata
12:00
Raimón Tolosà – Lluís Bustos
Cristian Monfort – Antonio Mata
 
Raimón Tolosà – Lluís Bustos
2 febrero, 2019
Raimón Tolosà – Lluís Bustos
2-0
Demetrio Peña – Carlos Febrer
Raimón Tolosà – Lluís Bustos
 
Demetrio Peña – Carlos Febrer

1ª Categoria Masculí Grup A
1ª Categoria Masculí Grup B
1ª Categoria Masculí Grup C
1ª Categoria Masculí Grup D

Final Indoor Benicarló 2ª Categoria Masculí

Winner

Juanfran Moya – Andrés Serrat

Round 1 Round 2 Round 3
Alberto Mateu – Joan Mateu 2  
1 febrero, 2019
Alberto Mateu – Joan Mateu 2
0-2
Carlos Rico – Víctor Alonso
Carlos Rico – Víctor Alonso
2 febrero, 2019
Carlos Rico – Víctor Alonso
0-2
Juanfran Moya – Andrés Serrat
Carlos Rico – Víctor Alonso
 Juanfran Moya – Andrés Serrat
Juanfran Moya – Andrés Serrat
3 febrero, 2019
Juanfran Moya – Andrés Serrat
2-0
Amado Clotet – Miquel Meseguer
1 febrero, 2019
Juanfran Moya – Andrés Serrat
2-0
Miguel Bosch – Raúl Beltrán
Juanfran Moya – Andrés Serrat
 
Miguel Bosch – Raúl Beltrán
 
Iván Peña – Ángel Muchola
1 febrero, 2019
Iván Peña – Ángel Muchola
2-0
Cristian Rubio – Manolo Marzá
Iván Peña – Ángel Muchola
2 febrero, 2019
Iván Peña – Ángel Muchola
0-2
Amado Clotet – Miquel Meseguer
Cristian Rubio – Manolo Marzá
 Amado Clotet – Miquel Meseguer
Adrián Segarra – Juanjo Testera 
1 febrero, 2019
Adrián Segarra – Juanjo Testera
1-2
Amado Clotet – Miquel Meseguer
Amado Clotet – Miquel Meseguer
 
Amado Clotet – Miquel Meseguer

Consolació Indoor Benicarló 2ª Categoria Masculí

Winner

Carlos Calleja – Miguel Biego

Round 1 Round 2
Gerard Guimerà – Samuel Sánchez 
1 febrero, 2019
Gerard Guimerà – Samuel Sánchez
17:00
Jacinto Bofarrull – Alexis Bofarrull
Gerard Guimerà – Samuel Sánchez
2 febrero, 2019
Gerard Guimerà – Samuel Sánchez
12:44
Carlos Calleja – Miguel Biego
Jacinto Bofarrull – Alexis Bofarrull
 
Juan Gallardo – Pepe Gil
2 febrero, 2019
Juan Gallardo – Pepe Gil
0-2
Carlos Calleja – Miguel Biego
Carlos Calleja – Miguel Biego
 
Carlos Calleja – Miguel Biego

2ª Categoria Masculí Grup A
2ª Categoria Masculí Grup B
2ª Categoria Masculí Grup C
2ª Categoria Masculí Grup D
2ª Categoria Masculí Grup E
2ª Categoria Masculí Grup F

Final Indoor Benicarló 3ª Categoria Masculí

Winner

Jordi Jarque – Quim Peñaroya

Round 1 Round 2 Round 3
Jorge Salvador – Àlex Llopis  
1 febrero, 2019
Jorge Salvador – Àlex Llopis
0-2
Sebas Vila – Rubén Casanova
Sebas Vila – Rubén Casanova
2 febrero, 2019
Sebas Vila – Rubén Casanova
0-2
Jordi Jarque – Quim Peñaroya
Sebas Vila – Rubén Casanova
 Jordi Jarque – Quim Peñaroya
Roberto Sorlí – Adrià Badi
3 febrero, 2019
Jordi Jarque – Quim Peñaroya
2-1
Juanma Bádenes – Alexis Bádenes
1 febrero, 2019
Roberto Sorlí – Adrià Badi
0-2
Jordi Jarque – Quim Peñaroya
Jordi Jarque – Quim Peñaroya
 
Jordi Jarque – Quim Peñaroya
 
Miguel Bosch – Miguel Ángel Castell
1 febrero, 2019
Miguel Bosch – Miguel Ángel Castell
1-2
Juanma Bádenes – Alexis Bádenes
Juanma Bádenes – Alexis Bádenes
2 febrero, 2019
Juanma Bádenes – Alexis Bádenes
2-1
Diego Casanova – Richard Greeves
Juanma Bádenes – Alexis Bádenes
 Juanma Bádenes – Alexis Bádenes
Jordi Doménech – Josep Salom 
1 febrero, 2019
Jordi Doménech – Josep Salom
0-2
Diego Casanova – Richard Greeves
Diego Casanova – Richard Greeves
 
Diego Casanova – Richard Greeves

Consolació Indoor Benicarló 3ª Categoria Masculí

Winner

Leo Pueyo – David Gil

Round 1 Round 2
Leo Pueyo – David Gil 
2 febrero, 2019
Leo Pueyo – David Gil
18:00
Leo Pueyo – David Gil
3 febrero, 2019
Leo Pueyo – David Gil
2-1
Francesc Bretó – Óscar Dosdad
 
 
Francesc Bretó – Óscar Dosdad
2 febrero, 2019
Francesc Bretó – Óscar Dosdad
16:00
Víctor Ribera – Denis Monfort
Francesc Bretó – Óscar Dosdad
 
Víctor Ribera – Denis Monfort

3ª Categoria Masculí Grup A
3ª Categoria Masculí Grup B
3ª Categoria Masculí Grup C
3ª Categoria Masculí Grup D
3ª Categoria Masculí Grup E
3ª Categoria Masculí Grup F

Final Indoor Benicarló 1ª Categoria Femení

Semifinals Final
Ari Martí – Noe Ruiz 
2 febrero, 2019
Ari Martí – Noe Ruiz
17:00
Vanesa Marzal – Ana Falcó
Ari Martí – Noe Ruiz
3 febrero, 2019
Ari Martí – Noe Ruiz
2-0
Vanesa Marzal – Ana Falcó
 
Carmen Melet – Mar Melet
2 febrero, 2019
Carmen Melet – Mar Melet
2-0
Mailo Moya – Nuria Victoria
Carmen Melet – Mar Melet
 
Mailo Moya – Nuria Victoria

Consolació Indoor Benicarló 1ª Categoria Femení

Semifinals Final
Pilar Carbonell – Gloria Cid 
2 febrero, 2019
Pilar Carbonell – Gloria Cid
18:00
Jesica Calvo – Dunia Guarch
Jesica Calvo – Dunia Guarch
3 febrero, 2019
Jesica Calvo – Dunia Guarch
2-1
Jesica Calvo – Dunia Guarch
 
Isabel Segura – Raquel Gilabert
2 febrero, 2019
Isabel Segura – Raquel Gilabert
12:32
Marina Castell – Marta Gil
Marina Castell – Marta Gil
 
Marina Castell – Marta Gil

1ª Categoria Femení Grup A
1ª Categoria Femení Grup B

Final Indoor Benicarló 2ª Categoria Femení

Semifinals Final
Erika Edo – Esther Bedmar 
2 febrero, 2019
Erika Edo – Esther Bedmar
18:30
Janina Rodríguez – Azahara Beltrán
Erika Edo – Esther Bedmar
3 febrero, 2019
Erika Edo – Esther Bedmar
2-0
Lucía Tejados – Maria Campos
Janina Rodríguez – Azahara Beltrán
 
Irene Ferrer – Bea Forés
2 febrero, 2019
Irene Ferrer – Bea Forés
0-2
Lucía Tejados – Maria Campos
Lucía Tejados – Maria Campos
 
Lucía Tejados – Maria Campos

Consolació Indoor Benicarló 2ª Categoria Femení

Final Round 2
Sonia Martínez – Mari Carmen Arín 
3 febrero, 2019
Sonia Martínez – Mari Carmen Arín
0-2
Maria Zapata – Laura Beltrán
 
 
Maria Zapata – Laura Beltrán
 
 
 
 
 
 

2ª Categoria Femení Grup A
2ª Categoria Femení Grup B
Data Torneig
Del 28 de gener fins al 3 de febrer del 2019
Localització
Pàdel Indoor Benicarló
Inscripció
18€